Skocz do zawartości
stefek202

yamaha 663/863 i xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem już skrajnie różne opinie, więc zapytam: czy z osób które mają np. xboxa 360 (albo inne źródło obrazu+dźwięku przez HDMI!) i któryś z tych amplitunerów mogą potwierdzić/zaprzeczyć czy zadziała połączenie:
xbox(inne źródło) - hdmi - amplituner - hdmi - telewizor?
Bo spotykałem się z opiniami że spora część amplitunerów będzie potrzebowała jeszcze niezależnego kabla audio żeby amplituner odtworzył dźwięk, w przeciwnym razie po prostu prześle dźwięk z obrazem do telewizora.
Poproszę o wypowiedzi właścicieli którzy przetestowali to (np. z xboxem, popcorn hour ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='stefek202' post='126957' date='21.10.2008, 14:44 ']Czytałem już skrajnie różne opinie, więc zapytam: czy z osób które mają np. xboxa 360 (albo inne źródło obrazu+dźwięku przez HDMI!) i któryś z tych amplitunerów mogą potwierdzić/zaprzeczyć czy zadziała połączenie:
xbox(inne źródło) - hdmi - amplituner - hdmi - telewizor?
Bo spotykałem się z opiniami że spora część amplitunerów będzie potrzebowała jeszcze niezależnego kabla audio żeby amplituner odtworzył dźwięk, w przeciwnym razie po prostu prześle dźwięk z obrazem do telewizora.
Poproszę o wypowiedzi właścicieli którzy przetestowali to (np. z xboxem, popcorn hour ...)[/quote]

Amlituner YAMAHA 663 + PS3 po HDMI + POPCORN A-100 po HDMI. Dziwięk JEST !!!! Tak to u mnie działa. Sprawdzone. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych kabli do AUDIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Masterone' post='126961' date='21.10.2008, 15:22 ']Amlituner YAMAHA 663 + PS3 po HDMI + POPCORN A-100 po HDMI. Dziwięk JEST !!!! Tak to u mnie działa. Sprawdzone. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych kabli do AUDIO[/quote]
Dzięki Masterone! Rozwiałeś moje największe wątpliwości:)
To ja sobie przemyślę czy na pewno pakować się w 863 czy mi czasem 663 nie wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...