Skocz do zawartości
kilers9

Uchwyt ścienny do TH-42PY8

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno ten TV i chciałem go zawiesić na ścianie ale jak zobaczyłem ile kosztuje oryginalny uchwyt to zbladłem (880-950 zł.) Może wie ktoś o jakimś zastępczym uchwycie za "rozsądną" cenę ?
A może kupić w Praktikerze 2 zwykłe uchwyty i jakąś deskę do tego i samemu zrobić sobie półkę.
Ile będzie ważyła ta plazma ?

[img]http://image.ceneo.pl/data/products/225092/product.jpg[/img]

EDIT:
Kolega mi mówił żeby poszukał jakichś zamienników ... nic nie mogę znaleźć ...
Czy są wogule jakieś ? Zamienniki to znaczy nie oryginalne z Panasa tylko np.: Made In China ??? Edytowane przez kilers9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiś zwykły z allegro za 120zł nie da rady? Szkoda ze nie wiem jak wyglądaja plecki w tym panasie :D

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmierz sobie rozstaw otworów z tyłu telewizora i poszukaj na allegro uchwytu z min takim rozstawem. Ważne żeby obrys uchwytu był mniejszy od wymiarów Twojego tv.

Przykład prawidłowo opisanego uchwytu:
[img]http://esin.pl/images/plb104b-dim.gif[/img]

Pamiętaj aby spytać o odległość od ściany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno ten TV i chciałem go zawiesić na ścianie ale jak zobaczyłem ile kosztuje oryginalny uchwyt to zbladłem (880-950 zł.) Może wie ktoś o jakimś zastępczym uchwycie za "rozsądną" cenę ?

A może kupić w Praktikerze 2 zwykłe uchwyty i jakąś deskę do tego i samemu zrobić sobie półkę.

Ile będzie ważyła ta plazma ?

product.jpg

EDIT:

Kolega mi mówił żeby poszukał jakichś zamienników ... nic nie mogę znaleźć ...

Czy są wogule jakieś ? Zamienniki to znaczy nie oryginalne z Panasa tylko np.: Made In China ???

Udało Ci się znaleźć jakiś zamiennik? Ja jestem właśnie w trakcie poszukiwań i też wolałabym nie wydawać 800zł

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...