Skocz do zawartości
skalmen

Pomocy PS3 nie działa napęd!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
zakupiłem dzis ps3 80gb, właczyłem skonfigurwałem zapusciłem gre no i zaczeła sie wczytywac, trwało to jakie 20 minut wiec sie zniecierpliwiłem i za pomoca przycisku ps wyszedłem z gry, jak już wyszedłem to kieszen nie widzi ani blue ryjów, ani dvd ani dysków z grami ;-(((, no i nie działa wylaczanie z przycisku na przodzie , moge ja tylko wyłaczyc z tyłu włacznikiem pradu, prosze o pomoc bo jestem totalnie załamany, menu całe działa ale w w zakładce game nic nie widzi mimo wsadzonego dysku, aniw zakładce wideo tez nie jakby naped wogóle nie dzialał
help koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

A po włożeniu gry, jak się instalowała, był jakiś pasek postępu w %?
Jaka to była gra?
Masz jakąś inną płytkę z grą albo film na DVD albo na BD?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po włożeniu gry, jak się instalowała, był jakiś pasek postępu w %?
Jaka to była gra?
Masz jakąś inną płytkę z grą albo film na DVD albo na BD?

nie było paska postepu tylko jakies trybiki gra to ratchet&clank, wsadzałem inne płytki z grami,film dvd ,flim BR i nic ps3 działa jezeli chodzi o konfigurcje i funkcje oprócz odczytu dysków z napedu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='donalduck' post='117509' date='10.09.2008, 21:43 ']Nie pozostaje nic innego jak biegiem do sklepu z reklamacją.[/quote]


ok dzieki jutro z rana lece z reklamacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj znać co i jak. może te wersje mają jakiś problem. dobrze by wiedzieć aby samemu się nie naciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A próbowałeś zrobić system restore ?
Może jak przerwałeś instalacje coś z plików systemowych padło i może jest to sprawa programowa ?
Ja bym jeszcze tego spróbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Vippie' post='118402' date='15.09.2008, 15:27 ']A próbowałeś zrobić system restore ?
Może jak przerwałeś instalacje coś z plików systemowych padło i może jest to sprawa programowa ?
Ja bym jeszcze tego spróbował.[/quote]
no to po sprawie faktycznie padł czytnik, podobno zdarza sie to bardzo żadko, smignąłem do saturna i wymienili na nowa bez problemu, dobrze ze zdązyłem w 5 dniach bo tak bym musiał smigac do serwisu, chodzi bez problemu wszystko czyta jak nalezy , gram namietnie po kilka godzin dziennie w uncharted-super grafa na moim projku full hd i ekranie 90 cali masakra :-)))))
dzieki wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...