Skocz do zawartości
posejdonn

Popcorn Hour nie działa :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie dużo pisze postów na tym forum, ale dużo czytam, niestety rozwiązania swojego problemu nie znalazłem.
Kupiłem PH A100 wszystko ładnie chodziło aż do wczoraj, film zaczął się przycinać więc go wyłączyłem, następnie chciałem włączyć jakikolwiek inny i niestety już się nie dało tzn, pojawiał się czarny ekran, później czasami buforowanie i wychodził z powrotem do menu wyboru filmów, pomyślałem sobie że już raz tak miałem odłączę go od zasilania i włączę raz jeszcze i powinno działać, ale niestety przeliczyłem się :rolleyes:, po restarcie pojawia się na ekranie "loading..." po chwili następna plansza i... koniec, ekran zrobił się czarny i pilot nie reaguje i tak za każdym razem :( Macie jakiś pomysł co to może być?
Dziękuję za wszystkie sugestie.

Dodam jeszcze tylko że soft który siedzi w moim PH to ostatnia beta

Edytowane przez posejdonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='posejdonn' post='116515' date='04.09.2008, 06:59 ']Witam, nie dużo pisze postów na tym forum, ale dużo czytam, niestety rozwiązania swojego problemu nie znalazłem.
Kupiłem PH A100 wszystko ładnie chodziło aż do wczoraj, film zaczął się przycinać więc go wyłączyłem, następnie chciałem włączyć jakikolwiek inny i niestety już się nie dało tzn, pojawiał się czarny ekran, później czasami buforowanie i wychodził z powrotem do menu wyboru filmów, pomyślałem sobie że już raz tak miałem odłączę go od zasilania i włączę raz jeszcze i powinno działać, ale niestety przeliczyłem się :rolleyes:, po restarcie pojawia się na ekranie "loading..." po chwili następna plansza i... koniec, ekran zrobił się czarny i pilot nie reaguje i tak za każdym razem :( Macie jakiś pomysł co to może być?
Dziękuję za wszystkie sugestie.[/quote]
Zmieniło się ustawienie TV Mode.
W zależności od podłączenia PH z TV wciśnij na pilocie:
- TV Mode + 0 = Auto TV mode (Please use it only for FAILSAFE)
- TV Mode + 1 = Composite NTSC 480i
- TV Mode + 2 = Composite PAL 576i
- TV Mode + 3 = reserved
- TV Mode + 4 = Component 720p60
- TV Mode + 5 = Component 1080i60
- TV Mode + 6 = Component 1080p60
- TV Mode + 7 = HDMI 720p60
- TV Mode + 8 = HDMI 1080i60
- TV Mode + 9 = HDMI 1080p60
- TV Mode + Caps/Num = Toggles between 50/60 Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj próbowałem, to chyba nie to bo tv nie pokazuje "niewłaściwy format" poza tym PH nie reaguje na pilota tzn, nie mogę go wyłączyć jak jest ten czarny ekran, raz udało mi się go wyłączyć po chyba 2 restarcie w momencie gdy pojawiła się ta druga plansza (z klapsem filmowym) ale wtedy nie mogłem go znowu włączyć z pilota i tak w kółko :rolleyes:, ale dzięki za zainteresowanie.


[b]Poradziłem sobie z problemem sam, po prostu odpiąłem dysk twardy, wtedy mogłem dostać się do menu głównego, następnie wgrałem ostatni oficjalny soft i wszystko działa. Piszę to dlatego że może przyda się to dla innych z podobnym problemem w przyszłości :([/b]

Edytowane przez posejdonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witamy wszystkich...

tez mam podobny problem z popcorcem, mianowicie jak go podlacze pod tv poprzez kabel hdmi to pojawia sie tylko komunikat "loading" pozniej kilka razy mignie czarny ekran i tyle, pilot nie dziala, ustawienia TV Mode tez nic nie daja...

jak mam wgrac soft? bo jeszcze tego nie robilem, do tej pory popcorn dzialal okej.

dzieki z gory za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]Ludziska, nie kombinujcie z wersjami beta, nie będziecie mieli przez to problemów z tym sprzętem. Wgrywajcie tylko wersje oficjalne.

Taka moja mała rada.

Pozdrawiam
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janek_pl'][b]Ludziska, nie kombinujcie z wersjami beta, nie będziecie mieli przez to problemów z tym sprzętem. Wgrywajcie tylko wersje oficjalne. [/b][/quote]

janek_pl ma 100% rację. [b]Każdy wgrywa betę na swoją własną odpowiedzialność![/b] Jeśli coś spitoli to znaczy że nie potrafi tego robić!

Na marginesie: parę miesięcy temu opisałem procedurę awaryjną w wypadku gdy Popcorn jest sztywny i nie podnosci się. Wystarczy poszukać ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już zczyściłem wszystkie bety ze swojego serwera - BETY TYLKO DLA ZAAWANSOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='123363' date='30.09.2008, 19:27 '][b]Ludziska, nie kombinujcie z wersjami beta, nie będziecie mieli przez to problemów z tym sprzętem. Wgrywajcie tylko wersje oficjalne.

Taka moja mała rada.

Pozdrawiam
[/b][/quote]
tak zgadza sie, tylko ja zadnej innej wersji nie wgrywalem, popcorn ma wersje taka jaka dostalem od producenta, nawet nie wiem jak wgrac inna wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pieter126a' post='123343' date='30.09.2008, 17:29 ']witamy wszystkich...

tez mam podobny problem z popcorcem, mianowicie jak go podlacze pod tv poprzez kabel hdmi to pojawia sie tylko komunikat "loading" pozniej kilka razy mignie czarny ekran i tyle, pilot nie dziala, ustawienia TV Mode tez nic nie daja...

jak mam wgrac soft? bo jeszcze tego nie robilem, do tej pory popcorn dzialal okej.

dzieki z gory za odpowiedz.[/quote]

podlacz do TV przez CINCHa i ustaw odpowiedna rozdzielczosc na HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Alcazar' post='123616' date='02.10.2008, 11:28 ']podlacz do TV przez CINCHa i ustaw odpowiedna rozdzielczosc na HDMI[/quote]
dzięki wielkie pomogło :rolleyes: a powiedzcie mi jaka rozdzielczość mam ustawić jeśli korzystam z plazmy 32 cale? bo jak narazie mam 1080 60mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień częstotliwość z miliherzów na pełne Hz..hihihi.
A tak na poważnie to wszystko zależy od układu przetwarzania w Twojej plaźmie.
Popróbuj.
Ja w swoim LCD Full HD mam tak właśnie ustawione 1080p 60Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich, mam identyczny problem jak W/w - z jedna mala roznica. popcorn A110, nie wgrywalem softu, przed wlozeniem dysku, niby HDMI ddzialalo, ale w chwili kiedy chialem uruchomic film wyskiwal czarny obraz oraz bylo brak dzwieku. Natomast po podlaczeniu przez composite wszytko dziala jak potrzeba z wyjatkiem jakosci. Ustawienia zmienialem wszytkie mozliwosci. zastanawiam sie czy dysk moze byc przyczyna moich problemow. serwery uruchomine dzialaja, moja PS3 "widzi" PH i w druga strone tez. w ostatcznosci moge ogladac filmy przez PS3, ale wiadomo ze nie o to chodzi. czy ktos ma jakies sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM poraz kolejny. Dzina sprawa a PH A110, po podlaczeniu PHA110 do tv Full HD i ustaiweniu HDMI 720 1080i 1080p popkorn nie daje oznak zycia, popdlaczeni przez kompozyt jets ok. Natepnie usawilem na Auto i filmy wszytko dziala przez HDMI ale niestety jakosc pozostawia wiele do zyczenia. Po ustawieniu np na 1080p czy 1080i przy 50 i 60 Hz menu jeste pieknej jakosci wszytko pieknie dziala ale do czasu kiedy sie uruchomi film zdjecie czy mp3 oraz sie robi czarny i na ekranie wyskakuje komunikat z tv brak sygnalu. Czy ktos mial cos podobengo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...