Skocz do zawartości
  • 0
kizak7315

problem z nagraniem blu reya

Pytanie

Witam posiadam kamere ktora nagrywa obraz HD mam tagze nagrywarke blu raya LG lggw h20l. Program ktory dostalem do kamery toPicture Motion Bbrowser Ver.2.1.00. Mam problem z nagraniem na plyty blu raya wyskakuje komunikat wloz plyte do nagrania program w miejscu ktorym zawsze pokazywala sie pojemnosc plyty widnieje znak zapytania. W przypadku gdy nagrywam plyty dvd widac pojemnosc plyty 4,7 GB. dodam jeszcze ze z nagraniem plyty z danymi lub filmow dvix w nero nie ma zadnego problemu


Jaka kamera , w jakim standardzie nagrywa , jakie są pliki wynikowe i jak je przeniosłes do komputera ? Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='kizak7315' post='115870' date='01.09.2008, 11:21 ']Witam posiadam kamere ktora nagrywa obraz HD mam tagze nagrywarke blu raya LG lggw h20l. Program ktory dostalem do kamery toPicture Motion Bbrowser Ver.2.1.00. Mam problem z nagraniem na plyty blu raya wyskakuje komunikat wloz plyte do nagrania program w miejscu ktorym zawsze pokazywala sie pojemnosc plyty widnieje znak zapytania. W przypadku gdy nagrywam plyty dvd widac pojemnosc plyty 4,7 GB. dodam jeszcze ze z nagraniem plyty z danymi lub filmow dvix w nero nie ma zadnego problemu


Jaka kamera , w jakim standardzie nagrywa , jakie są pliki wynikowe i jak je przeniosłes do komputera ?[/quote]

Czesc kamera to sony hdr sr5e. format kompresji obrazu wideo to AVCHD [HD]/MPEG2 [SD]/JPEG system kodowania koloru PAL, standart CCIR, format nagrywania [HD] AVCHD 1080/50i [SD] MPEG2-PS natomiast pliki przenioslem do komputera za pomoca programu ktory dostalem do kamery a opisalem wyrzej Picture Motion Bbrowser Ver.2.1.00 a po przeniesieniu ich maja format m2ts a we wlasciwosciach wyswietlana nazwa to MPEG TS file. Za pomoc z gory dziekuja jezeli bedzie taka potrzeba to chetnie zadzwonie i porozmawiamy przez tel. POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
uzyj nero albo czegos innego - obojetnie co wybierzesz- bedzie lepsze od softu sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...