Skocz do zawartości
WRONEK

SHARP LC-37 GD9E

Rekomendowane odpowiedzi

Co onim myslicie?

[img]http://www.sharp.de/pgfx/LC_37GD9E.jpg[/img]


Hauptmerkmale:
# 16:9 Advanced Super View Black-TFT-LCD-Panel mit 3.147.264 Pixel
# Auflösung 1.366 (H) x 768 (V), Helligkeit 450 cd/m²
# Reaktionszeit 6 ms
# Kontrastverhältnis 1.200:1
# truD Bildverbesserung
# DVB-T Tuner und Analog-Tuner
# 2 x HDMI-Eingang mit HDCP
# Blickwinkel 176°

Czy ktos ma moze ten Tv jestem ciekawy jak on wspulpracuje z sygnalem SDTV i HDTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na dzien dobry sprawia problem z ustawieniem go w pionie, po rozpakowaniu: producent pomyślał u upchnął TV w bardzo małe i wygodne opakowanie, ale jak się je otworzy ze złej strony, to jest mały problem, bowiem wówczas trzeba chwycić matrycę i ją po prostu gdzie bezpiecznie położyć, bo reszta znaczy podstawa jest oddzilenie i trzeba ją wpierw skręcić, a przenoszenie samego panela o tym rozmiarze jest już małe bezpieczne...
nastepnie trza wyjac stopę, korpus do stopy, skrecic to, nastpenie nasadzic weń TV, ale radzę go nie puszczać, dopóki sie go nie dokreci do korpusu, bo sie wykopytnie
takze minus za powyższe no i że dwie osoby to musza dla security robić

ale jak go się podłaczy, gra bardzo fajnie, szczególnie w SD, bo w HD niczym nie płyszczy, od standard, Toshiba 37WL66 jest tu bardziej wydajna, choćby z pomoca kalibratora kolorów,

ale SD naprawdę jest OK, bardzo fajna obsługa, choć wymaga przyzwyczajenia, kolorki też, zero smużenia w ruchu...design który naprawde sie podoba, choc bez rewolucji, jak w sharpie, to samo, to plus, ale tez jest jest nudne, od n lat wszystkie wygladają tak samo!

Podsumowujac: bardzo dobry TV, choć zbyt drogi jak na ten rozmiar i uposażenie, bardzo dobry do SD, DVD...
do HD szukał bym coś lepszego,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki za porade ale nierozumie dlaczego ten Sharp nienadaje sie do HDTV. no a moze ten model lepiej sie nadaje do HDTV LC-37 GA9E Edytowane przez WRONEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='WRONEK' date='07.06.2006, 09:21 ']Ok dzieki za porade ale nierozumie dlaczego ten Sharp nienadaje sie do HDTV. no a moze ten model lepiej sie nadaje do HDTV  LC-37 GA9E
[right][post="5928"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
sorki, pogieło mi się, pisałem i myslalem o GA,
GD to inna bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' date='07.06.2006, 11:00 ']sorki, pogieło mi się, pisałem i myslalem o GA,
GD to inna bajka
[right][post="5936"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Czy przypadkowo to "D" nie oznacza tylko dodatkowego tunera? Moim zdaniem tak dokładnie jest. Reszta to po prostu GA9E i już.
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reszta to po prostu GA9E i już.
No i co z tego ze to GA9E obojetnie jaki Tv by sie niewymienilo to zawsze jest jakis problem jednemu niepasuje taka zecz drugimu inna to sam juz niewiem jaki LCD albo Plasma jest dobra czytalem juz tyle wypowiedzi na ruzne marki Tv i zawsze jest jakies ale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='WRONEK' date='08.06.2006, 18:07 ']Reszta to po prostu GA9E i już.
No i co z tego ze to GA9E  obojetnie jaki Tv by sie niewymienilo to zawsze jest jakis problem jednemu niepasuje taka zecz drugimu inna to sam juz niewiem jaki LCD albo Plasma jest dobra czytalem juz tyle wypowiedzi na ruzne marki Tv i zawsze jest jakies ale
[right][post="6008"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


Bez obrazy. Ja nie oceniam wyboru. Tylko napisałem, że różnica pomiędzy GA9E a GD9E to różnica w tunerze (DVB-T) - który u nas nie jest przydatny. Ale możliwe, że olatigid i Ty myslałeś o GE1 (czyli fulHD) a to już faktycznie inna bajka. A Sharp to prawie zawsze jest dobry wybór.
pzdr Edytowane przez nowy66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='nowy66' date='08.06.2006, 20:17 ']Bez obrazy. Ja nie oceniam wyboru. Tylko napisałem, że różnica pomiędzy GA9E a GD9E to różnica w tunerze  (DVB-T) - który u nas nie jest przydatny. Ale możliwe, że olatigid i Ty myslałeś o GE1 (czyli fulHD) a to już faktycznie inna bajka. A Sharp to prawie zawsze jest dobry wybór.
pzdr
[right][post="6010"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
przemeczenie daje znać,
GD9 ma tuner analog i DVB-T, taka jest różnica, analogicznie jak P55 i 70
a faktem jest zamieszałem, inna bajka to fullHD

a GA9 to dobry wybór, bez ale
zadbac tylko o dobry sygnał i jast bardzo ok, przykład? w dniu wczorajszym była dostawa do dwóch klientów, w obu przypadkach źródłem tv był aster, a grały zupełnie inaczej, jeden bardzo ok, drugi tylko zadawalająco, wniosek, LCD jest OK, tv w kablu do bani, co bezwględnie z całą tego okazałoscią GA9 pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jak myslicie, warto kupic ten TV ??

Czy poczekac na XD1 -Ale pełne HD chyba dosc istotnie wpłynie na niekorzysc obrazu SD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...