Skocz do zawartości
niesfiec

Problemy z obejrzeniem filmu bd lub hddvd na projektorze

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem wyświetlić film puszczony z napędu komputerowego LG GGW H20L na projektorze PANASONIC pt-ax 200, film to Big Fish(BD), potem próbowałem z Cesarzową w hddvd i tez nic. Powerdvd i Windvd zgłaszają problem zgodności HDCP projektora, co robić bo się załamałem totalnie:(.Na lcd odpaliłem Big Fisha ale tylko w WinDvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zripować na dysk programem AnydvdHD i obejrzeć bez problemów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poważnie to jedyne rozwiązanie? bo przecież projektor jest zgodny z HDCP, n-kę oglądam bez problemu , więc gdzie może być błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien jesteś,że ta karta jest zgodna z HDCP? Swego czasu miałem GIGABYTE 7600GT i mimo napisu na pudełku(HDCP READY) nie chciała "załapać". Pomogło AnyDVD :D .Filmu nie trzeba koniecznie zrzucać na dysk. AnyDVD działa w tle. Są jednak przypadki,że film puszczony bezpośrednio z napędu lubi się "przyciąć" a po skopiowaniu na dysk twardy, idzie płynnie.Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Której wersji PowerDVD używasz? Bo płyty BD odtwarza tylko wersja PowerDVD 8 Ultra, po 99 USD na stronie Cyberlink'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='niesfiec' post='109774' date='13.07.2008, 18:27 ']palit 7600gt-agp[/quote]

przeciez to achaik , jak ja projektowali to nawet nie wiedzieli co to HDCP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='windmill' post='111723' date='01.08.2008, 21:58 ']Której wersji PowerDVD używasz? Bo płyty BD odtwarza tylko wersja PowerDVD 8 Ultra, po 99 USD na stronie Cyberlink'a[/quote]
Posiadasz niepełne informacje.Płyty BD POWER DVD odtwarza już od wersji 6.5,potem były 7-ki (kilka wersji uaktualnianych),teraz jest Power DVD8.Wcale nie musi być ULTRA kupiony na stronie Cyberlinka.Dodają ten pogram do każdego napędu Blu-Ray sprzedawanego w sklepach.Jest to co prawda wersja OEM (okrojona) ale płyty odtwarza. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeśli wgram ten PowerDVD, który dostałem z napędem (LG GGW H20L) to wszystko będzie OK:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie ok. jeśli karta graficzna jest zgodna z HDCP.Jeśli nie to pozozostaje AnyDVD lub połączenie kablem VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opisz całą konfigurację.Niemożliwe żeby nie działało.Na monitorze film się wyświetla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='niesfiec' post='113587' date='18.08.2008, 15:13 ']Kartę graficzną zmieniłem na ati 4870 i dalej mam ciemny ekran co jest z tym?[/quote]

Napisz jaka wersja sterowników i PDVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PowerDVD7,3 Ultra, stery z płyty dołączonej jak i najnowsze ze strony nie ma obrazu.
Dokładnie to po włożeniu płyty HDDVD mam niebieski ekran śmierci i restart automatyczny a przy blu-ray zobaczyłem tylko menu a potem czarny ekran i tylko fonia.
Płyta-Gigabyte S-series X48-DS4
Grafika- Gigabyte hd4870 GV-R487-512H-B
Nagrywarka blu-ray LG GGW-H20L
Procesor Quad 9300 2,5Ghz
Do nagrywarki wgrałem nowy FW 1,3 i tez nic.
Pomocy!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Catalysty 8.6 i czasem 8.7 miały pewne problemy z PDVD, dziś wyszły 8.8 zaktualizuj.

Podaj dokładną wersję PDVD 7.3 bo jest ich kilka - wejdź w PDVD / About... / kliknij w This product is licensed to: "nazwa użytkownika"

Pierwszy numer z pola : DVD version: 7.3.xxxxx , może się aktualizował z netu i uszkodził, a na koniec ściągnij uruchom Cyberlink BD Advisor'a i podaj parametry jakich nie spełnia.
Przy starszych wersjach aż do 7.3.3319a i odtwarzaniu z HDD można pominąć kwestie zgodności napędów i HDCP, w Twoim przypadku te parametry muszą być zgodne. Przy obu sposobach odtwarzania zgodna musi być wersja PDVD, karta i sterowniki.

Powodzenia Edytowane przez apatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PowerDVD jest 7,326050 na catalyst 8.7 nie chodziło na PDVD z pakietu od nagrywarki LG tez nie.
Jedyna nadzieja w nowych sterach 8.8 albo tak naprawdę nie wiem jaka to wersja PDVD powinna być, skoro ten od producenta nagrywarki nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wiem jaka wersja PDVD jest dobra ruszyło dopiero na trialu ze strony Cyberlinka wersja PowerDVD 8.0.4225.50, ale nie ma już obsługi HDDVD tak mi się wydaje. Bluray chodzi prawidłowo dokładnie "Big Fish. Jedyny program w którym udało mi się odpalić HDDVD-"Cesarzowa" to WinDVD ale tylko początek do menu dalej czarno.Czyżby nowe karty sprawiały więcej problemów niż sie wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...