Skocz do zawartości
  • 0
lemmy%

pc pod lcd dźwięk

Pytanie

Witam, może ktoś mi pomoże albo wyjaśni dlaczego to nie działa: próbuje podłączyć laptopa pod samsunga 37 a 656, obraz przez D-sub idzie elegancko ale nie mogę podłączyć dźwięku. Podłączam dźwięk z laptopa z wyjścia słuchawkowego mały jack do telewizora "czinczami", sprawdziłem już wszystkie trzy pary wejść i nic. Kabelek mam dobry nie tani sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

mam podobnie. TV podłączone z kompem za pośrednictwem hdmi => obraz żyleta, dźwięku brak ;/

wydaje mi się, że jak w TV ustawiam źródło: 'hdmi' to TV tylko poprzez to złącze szuka wizji i fonii stąd problem z dźwiękiem (hdmi nie podaje dźwięku bo jest podłączone do karty graficznej). gdyby np dało się ustawić w Tv źródło obrazu z hdmi, a dźwięku np s-video to byłoby pięknie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='ziel80' post='106539' date='12.06.2008, 10:05 ']mam podobnie. TV podłączone z kompem za pośrednictwem hdmi => obraz żyleta, dźwięku brak ;/

wydaje mi się, że jak w TV ustawiam źródło: 'hdmi' to TV tylko poprzez to złącze szuka wizji i fonii stąd problem z dźwiękiem (hdmi nie podaje dźwięku bo jest podłączone do karty graficznej). gdyby np dało się ustawić w Tv źródło obrazu z hdmi, a dźwięku np s-video to byłoby pięknie :lol:[/quote]

Panowie nie dalej jak wczoraj ten temat byl wałkowany, poszukajcie na forum;>
Na szybko tylko powiem ze w Viscie zaglądnijcie do zakładki z dzwiękiem, i na urządzenia do odtwarzania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jeśli masz na myśli te temat:

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=11198&hl="]tutaj[/url]

to problem nie został tam rozwiązany ;/

ponadto dysponuję tylko XP HO więc o 'Viście' wiem niewiele.

trochę walczyłem z problemem ale efekt taki, że podłączyłem głośniki zewnętrzne pod kompa i dźwięk mam (tyle, że nie po HDMI) ;)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...