Skocz do zawartości
Rejter

Denon AVR 3808 proszę o opinie i pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro jadę po odbiór aplitunera. Kupuje w sklepie ale poza siecią dystrybutora sprzetu w pl. Brak gwarancji polskiej będzie gwarancja eu.Mam z tym zwiazane zapytanie. W jaki sposób w tym ampku dokonuje się zmiany oprogramowania. Czy wystarczy je sciągnąć z netu czy trzeba mnieć jakieś namaszczenie ze strony horn.Czy w związku z tym czegoś nie tracę przy braku gwarancji pl.
Zamierzam kupić ps3 głównie dla BD. Proszę o pomoc przy doborze kabelków hdmi/1.3a/ ps3->ampi->plazma

mój sprzęt

plazma panasonic th42pv60eh
ampli denon avr3808
ps3
kolumny przody B&D SMD7ES tyly B&D 600 S3
kable van den Hul MC Magnum Hybrid

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty chcesz zrobić ? Aktualizować firmware ? Samodzielne grzebanie w takich przypadkach jest niemożliwe !

Gwarancja UE nie jest honorowana w PL , czy może coś się zmieniło u DENONa ?


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BoDeX' post='99185' date='29.04.2008, 12:16 ']Co Ty chcesz zrobić ? Aktualizować firmware ? Samodzielne grzebanie w takich przypadkach jest niemożliwe !

Gwarancja UE nie jest honorowana w PL , czy może coś się zmieniło u DENONa ?


Pzdr.[/quote]

Nie chodzi o grzebanie bo to nie ogródek tylko o aktualizowanie. Jesli jest dostęp do netu i można ten amp połączyć z pc to pytam sie przecie czy istnieje możliwość aktualizacji oprogramowania w przyszłości jak coś nowego się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic się nie zmieniło
Horn olewa takich klientów (i słusznie bo niby z jakiej racji ma świadczyć support komuś kto nie zostawił u niego złamanego grosza ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawienie faktury dla Gwaranta nie byłoby problemem ( inne firmy jakoś sobie z tym radzą ) , ale widać jest jakieś ALE i jest jak jest ! :)

UE , a jakiś zaścianek .....


Aktualizacje, o ile sie pojawią , na 100% będą serwisową czynnością - było tak już kilka razy - wgranie softu zmieniającego A-1SR , na A-1SRA kosztowało 100 Eur. :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYł też update do DVD uruchamiający skalowanie do 1080p w cenie 1000zł (czy jakoś tak) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze wrażenie. Kłopot z uzyskaniem połączenia hdmi->hdmi pomiędzy tunerem satelitarnym samsung dsb-h370g a denonem 3808. Brak obrazu, dźwięk jest. Czasem pokaże się szczątkowe menu denona na plaźmie. Mieszałem ustawieniami /mam intrsukcję polską/ zmieniałem kable hdmi.Czy to aby nie wynika z HDCP ochrony praw autorskich.I kaplica. Co do dźwięku z dvd w dd5.1 i dts5.1 to w porównaniu do sony 333es jak na razie dźwiek gorszy. Może to sprawa ustawień więc nadal walcze. Ale generalnie jakością dźwięku po hdmi w dd i dts jestem zawiedziony. Sporo gorszy niż to co miałem w sonny. Ma ktoś jakiś pomysł na ten polsat? Edytowane przez Rejter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Wracając do aktualizacji oprogramowania to w instrukcji denona 3808 na str 41 pisze :
pkt 13 Firmware Update

dostępne opcje : start

Wykonaj proceces uaktualnienia.

Gdy uaktualnienie rozpocznie się wskaźnik zasilania zacznie się palić kolorem czerwonym.Po zakończeniu uaktualnienia wyświetlony zostanie komunikat ,,Updating complete"

Normalnie nie ma potrzeby uzyć tej funkcji poza poniżej opisanymi sytuacjami:
- informacje dotyczące funkcji uakualniania zostaną podane na stronie internetowej denona za kazdym razem gdy uaktualnienia takie bedą dostępne,
-funkcja uaktualnienia oprogramowania stosowana jest do uaktualnień (bezpłatnych lub odpłatnych) poprzez intenet, przykładowo dla wprowadzenia w przyszłości nowych funkcji AVR-3808

Tyle mówi instrukcja.
Więc jest możliwość samodzielnej aktualizacj(przynajmniej w teorii). Moje pytanie nie było bez podstawne /BoDeX/.
Proszę o pomoc z tym podłączeniem odbiornika sat polsatu do ampka. 2 dzień kombinowania i nie widze przyczyny.


Pozdrawiam. Edytowane przez Rejter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musze odszczekać to co napisałem wyżej. Denon po ustawieniu gra dużo lepiej w dd i dts niz sony 333es. Odetchnąłem bio myślałem już że źle zrobiłem z kupnem denona. Problem z podłączeniem sat polsatu pozostał. Po hdmi brak obrazu i fonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...