Skocz do zawartości
jankos31

42PFL 9632 czy to możliwe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Przeglądając wczoraj oferty sprzedaży Philipsa 42PFL9632 natrafiłem na taki oto komentarz odnośnie tego modelu - "Czy wiecie dlaczego 42PFL9632 jest tańszy od 37PFL9632?? Ponieważ fabryka LG skopsała 42ki, jest tam jakaś duża wada z matrycą i mimo to wypuścili bardzo duży odsetek wadliwych telewizorów na rynek... Z 37mi jest okej dlatego są takie relatywnie drogie."
Czy ktoś z Was słyszał może o takich "rewelacjach" . Zastanawia mie to dlatego,że własnie na ten model jestem zdecydowany ,a od dłuższego czasu jest on praktycznie nie osiągalny nie licząc sklepów które sprzedają go po ok. 8000 i z pewnością są to stare zapasy,więc może jest coś na rzeczy?
Dodam również,że podobna sytuacja jeżeli chodzi o dostępność jest z 42PFL7862. Sprzedawcy do których dzwoniłem twierdzili,iż brakuje tych modeli w hurtowniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiem czemu tak jest, ale mój 42PFL9632 kupiony 12.04 gra OK (ogladam głównie SD) i nie zaobserwowalem żadnej wady matrycy. Z daty oprogramowania wynika, że TV został zrobiony w polowie grudnia 2007, więc może trafilem na dobry egzemparz - ewentualnie problemy z matrycą mnie jeszze dopadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='malborska' post='96686' date='13.04.2008, 18:54 ']Witam, nie wiem czemu tak jest, ale mój 42PFL9632 kupiony 12.04 gra OK (ogladam głównie SD) i nie zaobserwowalem żadnej wady matrycy. Z daty oprogramowania wynika, że TV został zrobiony w polowie grudnia 2007, więc może trafilem na dobry egzemparz - ewentualnie problemy z matrycą mnie jeszze dopadną.[/quote]
Być może jest to wymysł zbyt wybujałej wyobraźni autora :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mój 42PFL9632 kupiłem w połowie lutego 2008 i na dzień dobry także miał soft z grudnia 2007, a obecnie mam z 15.04.2008 (już trzy krotnie robiłem aktualizację oprogramowania). Nie zauważyłam aby matryca miała jakiś feler. Sprawuje się rewelacyjnie.


Soft aktualizowałem już sześcio krotnie (ostatnia z 11.02.2009 wer. 0.64.14.22). Sprawuje się nadal rewelacyjnie.
Od momentu kupna nabiłem już 3940 godzin (07.05.2009). Edytowane przez kmbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakup wrzesien 2007, trzykrotnie aktualizowany soft,
jestem bardzo zadowolony i na sygnale Hd i Sd rowniez jest ok.
Nie zauwazylem jakiegos feleru zwiazanego z matryca,gra wysmienicie...
...polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...