Skocz do zawartości
Tery777

UPC pełna HD

Rekomendowane odpowiedzi

to widocznie zle zrozumialem,to postne fotki dekodera jak dojade do domu,cos szczegolnego fotografowac czy poprostu front i tyl? Edytowane przez Velius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Velius' post='98000' date='21.04.2008, 10:28 ']Witam.

Co do kabli,naturalnie ze jest podlaczany za pomoca nowych,kabel antenowy tez u mnie zostal wymieniony na inny bo facet twierdzil ze "za slaby sygnal byl".Co do reszty to HDMI,sa tez inne zlacza,jezeli ktos zainteresowany moge wszystkie wypisac.
Stary dekoder zabieraja niestety,a w jego miejsce daja nowy.

Jesli chodzi o pojemnosc HDD,to jestem w tego typu dekoderach nowicjuszem,wszedzie w instrukcji i opcjach szukalem pojemnosci w GB lub MB,ale nie znalazlem wiec moge podac w "minutach".Moze tak,nagralem 50 minut filmu z canal+ HD,co zajelo 1% calego obszaru,nie wiem czy to cokolwiek pokazuje,ale jesli jest jakis sposob zeby to sprawdzic,smialo mowcie jak bo ja jeszcze w tym temacie probuje sie odnalezc.

Z fotami bedzie problem,moj aparat robi gowniane,ale moge sie postarac strzelic kilka,tylko ze radze sie nie sugerowac ich jakoscia jakos szczegolnie.[/quote]

To znaczy ze wymieniaja _cale_ okablowanie (m.in. przekladaja nowy kabelek przez sciane)? Ojoj to slabo, bo mam taki uklad po remoncie, ze wszystko w listwach a tam gdzie jest obecnie kabel na stale zamontowany mebel... czyli czarno to widze.
Sam dekoder rozumiem ma przelotke (in / out) zeby se pociagnac sygnal analogowy gdziebadz, tak?
Co do pojemnosci dysku, to spotkalem sie z informacja ze jest to 160GB, co jest wystarczajace do PVR ale moze okazac sie malo na dodatkowy VOD. No ale te 1% z 50min. HD wyglada na wieksza pojemnosc imho.
Zrob koniecznie foty tego boksa, mozesz tez strzelic setup/menu/epg/liste programow. Napisz jak szybko ten tunek dziala (przelaczanie kanalow, szybkosc grafiki ekranowej etc).
U mnie padl wlasnie stary GE, wymiana rzecz jasna na taki sam muzealnik - to zastanawiajace btw skad oni te boksy biora, bo tego juz od lat calych nikt nie produkuje... tak btw. Coz my z polnocy sobie na nowe poczekamy

ps. Juz o to pytalem (C+ i napisy via telegazeta... pisales ze to nie dziala :blink: ). Czy i na jakich kanalach jest mozliwosc ustawienia napisow?

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Velius' post='98000' date='21.04.2008, 09:28 ']Witam.
Co do kabli,naturalnie ze jest podlaczany za pomoca nowych,kabel antenowy tez u mnie zostal wymieniony na inny bo facet twierdzil ze "za slaby sygnal byl".Co[/quote]
Dziwne, bo jak zadzwoniłem na infolinie UPC, to usłyszałem, że kabel nie jest wymieniany, tylko dekoder jest podłączany do tego samego kabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='B737 Captain' post='98380' date='23.04.2008, 12:20 ']Dziwne, bo jak zadzwoniłem na infolinie UPC, to usłyszałem, że kabel nie jest wymieniany, tylko dekoder jest podłączany do tego samego kabla[/quote]
Też mam takie wrażenie. Przecież cyfrowy sygnał DVB-C jest dostarczany razem z analogowym przez tę samą infrastrukturę i po tym samym kablu koaksjalnym, co wczesniej. A technologia kabli koaksjalnych jest prosta jak... no, drut. Tutaj naprawdę nie ma co poprawiać. Może kolega miał na myśli, że dostał z dekoderem nowe kable do telewizora (HDMI np.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zadzwonila pani z UPC z oferta, z mozliwoscia podlaczenia nawet jutro, ale niestety na ta chwila nie maja dekoderow PVR z HD, wiec bedzie dzwonila jeszcze raz - za tydzien... podobno cala Wawka sie na to rzucila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz sie poprawiam,kabel a tymbardziej cala instalacja nie sa wymieniane ale w moim przypadku wyjatkowo monter musial cos zmieniac.
Mialem wymieniane kable z powodu jakis problemow w przesyle sygnalu,nie jestem do konca pewien ale stary zostal odlaczony i lezy w koszu.Mozliwe ze nie wymieniaja kabli,tylko na specjalne okolicznosci,moje akurat takie byly.

Co do napisow,kazdy film/program ma mozliwosc ustawienia lektora lub oryginalnego sygnalu w 5.1,co jest pewnie standardem oraz opcja wlaczy/wylacz napisy.Z tym ze nie kazdy program/kanal obsluguje napisy,jak juz obsluguje to np taki history channel HD po szwedzku i jeszcze jakis obcy jezyk.
Przelaczanie jest dosc szybkie,napewno szybciej sie to dzieje niz przelaczanie kanalow w moim TV.

Mam problemy z aparatem ale postaram sie zrobic te foty,jak cos pozycze od sasiada. Edytowane przez Velius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tery777' post='93497' date='28.03.2008, 13:31 ']Co do cen, hm można się było spodziewać, że będzie taniej ale tak jak SławekR napisał, tam są niekończące się promocje, więc, poczekamy zobaczymy.[/quote]

Promocje?
Żenada!
Szczególnie ta żenująca na Canal+ (umowa na 12 miesięcy i płać po 40 zł) Cennik standardowy - 40 zł.

W analogu to jest promocja na C+ - umowa na rok, 2 miesiące - 0 zł, 10 miesięcy po niecałe 30 zł. A w cyfrowej ofercie o 11 zł miesięcznie drożej. Gdzie tutaj promocja? Dodatkowo brak promocji dla tych co chcą kupić jednocześnie C+ i HBO.
Jednym słowem ż e n a d a ! ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...