Skocz do zawartości
andsie1

Telewizja HD w Aster

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Wraz z rachunkiem za internet otrzymałem od operatora ASTER taką informację:

"Miło nam poinformować, że w maju br. w ofercie telewizji cyfrowej ASTER dostępne będą pakiety programów w wysokiej rozdzielczości HD (High Definition)
Technologia HD to 5 razy szczegółowy obraz od standardowej telewizji. To idealna propozycja dla koneserów obrazu, szczególnie polecana przy scenach dynamicznych, takich jak: film, relacje sportowe, filmy fabularne czy przyrodnicze.

O szczegółach dotyczących oferty HD będziemy Państwa informować na bieżąco."

Pozdrawiam,
Andrzej S.


[center][img]http://www.brief.pl/files/logo_aster.jpg[/img][/center] Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pakiety programów" jak to pięknie i bojowo brzmi. Co najmniej jakby miało być tych pakietów multum.

No ale tak czy inaczej mają już przechlapane jak napisali "pakiety", znaczy się muszą być co najmniej 2 programy, aby spełnić warunek liczby mnogiej :(. Jednym programem nie da się w każdym razie opędzić "pakietów".

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali "pakiety programow" wiec musza miec co najmniej 3 programy HD (1 pakiet 2 programy, w drugim 3 programy, moga byc te same). Kobylka przy plocie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według nieoficjalnej informacji początkowo mają być trzy programy w HD, ale przymierzają sie do pięciu, m in. film, przyroda i sport.

AS Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zapowiedzi w Aster znamy od dawna (przynajmniej niektórzy). Coś mi ten cycat o obszarach tematycznych (film, przyroda, sport) pachnie zapowiedziami Cyfrowego Polsatu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałem w w informacji , mam to na piśmie.
Wprowadzenie HD w ASTER jest już faktem. Jedynie można mieć wątpliwości co do terminu emisji tych programów.

{pzdrawiam,
Andrzej S..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po długich prośbach Pan z infolinii poinformował mnie, ze od 1 maja będzie HD ale nie wiedzą co w tym HD pokażą, natomiast wszyscy CI co liczą na nagrywarkę z dyskiem od Aster to i owszem będzie ale od 1.10.2008
Natomiast nadal nie będzie Polsatu Sport extra i wielu innych kanałów które ma konkurencja np UPC

Wnioski do samodzielnego wyciągnięcia.

57,80+ 45 + 20 == HD ME 2008 + niezły premium + wiele innych i to na dwóch telewizorach bo tunery dwa


pozdrawiam
Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...