Skocz do zawartości

Berserker

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Berserker


  1. Czyli nie mam urojeń ;) i uszy też mam w porządku skoro bzyczy też u innych użytkowników.

    No to mamy mały dylemat bo nie ma go za bardzo na co wymienić.

    A może ktoś wymieniał tą plazmę aż trafił na całkowicie bezgłośny egzemplarz? A może ktoś dręczył serwis Samsunga? Czy serwis coś poprawił?

    W cenie ok 3600 zł to nie ma za bardzo alternatyw na dzień dzisiejszy. Porównywalne plazmy Panasonica kosztują od 1,5 tys. zł w górę (przynajmniej tak wynika z tego co wyczytałem)

    Mhmm ............... :)

    No to Cię "pocieszę": mój szwagier kupił Panasa (drogiego) i też mu bzyczy, a serwis tego nie uznał i się musiał przyzwyczaić.

    Można też pokombinować z matami wyciszającymi od komputera (sam tak zrobiłem - górna, pochyła część obudowy i ściana za plazmą) i wyciszyć dzięki temu bzyczenie do poziomu niesłyszalnego z odległości ok 2m.

    Nie wiem jak można porównywać Samsunga z Sony? Przecie Sony ma 5 lat gwarancji naturalne kolory i tryb 100hz nie przypominający teatru! Samsung to świecąca matryca jak w plazmi odblaski sztraszne i buczy jedyny plus to cena i odtwarzanie filmów divix i mkv ! Jak ktoś lubi oglądać zdjęcia z usb to nie polecam Samsunga nienaturalne kolory brak detali w cieemniejszych partiach i na dadatek nie da się tego wyrególować!

    Jeżeli nie widzisz, ani nie rozumiesz różnicy w jakości obrazu pomiędzy plazmą, a LCD to lepiej nie rób sobie wstydu takimi wypowiedziami.

    Jakie by nie były bajery reakcja matrycy zawsze będzie dużo gorsza niż ruchomy obraz w plazmie (nie piszę tu o reakcji, bo w przypadku plazm taki problem po prostu nie istnieje). Nie każdemu też się podoba oglądać obraz z udawanymi poprzez dithering kolorami (jeszcze NIKT nie zrobił panelu LCD z pełną gamą kolorów), przez co słowo głębia obrazu i LCD to praktycznie przeciwieństwa.


  2. Polecam poczytać http://www.colorcode3d.com/What.html

    Dobre okulary do materiału kodowanego w colorcode http://www.colorcode3d.com/VPro.html

    Ten opis to akurat jest jedna wielka bzdura bo color code to JEST anaglifem, bo tak samo jak pozostałe zestawy wykorzystuje przeciwstawne kolory z koła barw, a na tym właśnie polega technologia anaglifowa.

    W przypadku anaglifów są najczęściej stosowane red-cyan, green-magenta i właśnie color code. KAŻDY z tych zestawów kolorów odkształca barwy, tyle że każdy odkształca inną przestrzeń barw, a color code najnaturalniej oddaje kolor ludzkiego ciała i dlatego jest coraz częściej stosowany. Nie zmienia to faktu, że pozostała część sceny poza aktorami może być takim zestawem szkieł w okularach nieźle "zdemolowana".

×
×
  • Dodaj nową pozycję...