Skocz do zawartości

SHINGO

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SHINGO

  1. Witam, jakim programem mogę zgrać kilka filmów w formacie MP4 z dźwiękiem Dolby Digital 5:1 i aby potem je móc nagrać na płytę blu ray i odtworzyć na stacjonarnym odtwarzaczu i kinie domowym ? Program którego używam robi to co wyżej opisałem lecz po stworzeniu struktury blu ray czy to w postaci folderu lub pliku iso po obróbce na wyjściu nie zgrywa niestety jakości obrazu w HDR tylko zwykły. Aby program miał jeszcze opcję zmiany nazwy języka audio w którym dany plik jest gdy potem na stacjonarnym sprzęcie użyje się pilota to aby wyświetlał waśnie a nie pokazywał typu nieznany, itd. Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu.
  2. Witam, zakupiłem to oprogramowanie i mam problem z eksportem gotowego projektu do obojętne jakiego formatu począwszy od Full HD a ukończywszy na 4K. Konkretnie chodzi o sam dźwięk nie mogę znaleźć opcji aby gotowy projekt wyeksportować z dźwiękiem Dolby Digital 5:1 stworzonego z 6 kanałów z plików w formacie wave i mono, każdy rzecz jasna. Aktywowałem po zakupie wszystkie funkcje jakie były możliwe poprzez zalogowanie się na stronę i podczas używania programu. Wszystko bezproblemowo się aktywowało lecz jak już wspomniałem nie mogę znaleźć tej opcji. Może ktoś używa tego programu i jest w stanie pomóc mi rozwiązać wyżej opisany problem, pozdrawiam. We wcześniejszych wersjach wystarczyło dodać plik lub folder do projektu który zawierał już ścieżkę audio z AC3 5.1 i od razu po imporcie sam dzielił ścieżki audio na 6 osobnych plików wave. Może ktoś używa tego programu i będzie wstanie mi pomóc rozwiązać wyżej opisany problem za co będę ogromnie wdzięczny.
  3. Witam, mam pytanie jak można po znalezieniu wszystkich kanałów tv. naziemnej ustawić jej potem według własnego scenariusza. Mam na myśli TVP1 to kanał 1, TVP2 to 2, itd. Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...