Jump to content

domini

Użytkownik
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by domini


  1. Wydaje mi się, że efekt 3D nie zależy od projektora, ale od filmu. Jeżeli film nagrany jest w wersji 3D to na pewno uzyska się taki efekt na projektorze - fajnie przy czymś takim mieć duzy ekran, wtedy efekty są naprawdę super.


  2. Podpinam się do wątku i nie wiem czy w dobrym miejscu piszę. Chciałabym kupić projektor, ale nie mam pojęcia jaki wybrać, w cenach się trochę rozeznałam, ale parametry takiego sprzętu to dla mnie czarna magia. Czy ktoś mógłby mi polecić dobry sprzęt, najlepiej jakiś konkretny model. Z góry dzięki!


  3. Nie miałam nigdy nieprzyjemnych przygód z zamawianiem w sklepach internetowych, powiem nawet więcej, jestem zadowolona z ich usług i ze sprzętu, który kupiłam. Na redcoon.pl też zamawiałam i jestem usatysfakcjonowana. No wiadomo, że czasem się zdarza, że sklepy są nieuczciwe i rodzi się jakiś problem, ale nie mogę tego powiedzieć akurat o tym sklepie. Mają bardzo duży wybór sprzętu, nawet takiego, który jeszcze na polskim rynku się nie pojawił, a obsługa jest bardzo miła i pomocna w wyborze. Jak czytam powyższe opinie, to tak jakbyśmy pisali o dwóch różnych sklepach.

×
×
  • Create New...