Jump to content

krnak

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by krnak


 1. panowie cz u wasz na tym tv obraz 3d ma poswiate ciemniejszą kable zmienialem porty orginalny bluray grawitacja z ps3 i odtwarzacza bluray samsung wszedzie tak samo czy cos jest nie tak z tv jedynie z youtuba film 3d nie ma tej poswiaty ciemniejszej. Prosze o porade.

  Spróbuj w 3D: Opcje obrazu/Diody smart led - Wyłączone.

  Jeżeli to nie pomoże to: Optymalizacja obrazu 3D z 0 na +2.


 2. Spróbuj zresetować tv. Odłącz go od prądu na chwilę. Jeślu nie pomoże to przywróć do ustawień fabrycznych.

  Niestety podejrzewam że może to być wada w tym modelu Telewizora a Samsung nie może sobie z tym poradzić. Telewizor kupiłem w połowie listopada 2015. Od samego początku podłączyłem dysk zewnętrzny z którego oglądam filmy. W ciągu pierwszego miesiąca obejrzałem 3 filmy w całości i było wszystko w porządku. Potem testowałem telewizor sprawdzając kilka filmów po minucie i wtedy problem zauważyłem. Telewizor trafił do serwisu i wymieniono płytę główną. Niestety to nic nie dało. Zgłosiłem więc ponownie do naprawy gwarancyjnej i tym razem serwis w porozumieniu z Samsungiem stwierdził że telewizor jest sprawny ponieważ podczas testów w serwisie na podłączonym odtwarzaczu Blu-Ray na filmie 3D problemu nie ma. Opinia techniczna była następująca: Nie zaobserwowano nieprawidłowości w działaniu telewizora. Prawdopodobna przyczyna obserwowanych przez klienta problemów może tkwić w interpretacji odtwarzanych plików przez telewizor.

  Fakty są takie: nie zawsze wada w obrazie występuje. Trzeba trochę poprzeskakiwać z filmu na film (czyli włączyć np. 4 filmy po minucie). Błąd powierzchni w obrazie nie zawsze jest taki sam – w załączeniu zdjęcie z minimalnym błędem. Uważam, że jeżeli pliki są dla telewizora uszkodzone to powinien się każdorazowo błąd wyświetlać. Proszę o opinie i ewentualne sprawdzenie na swoich egzemplarzach bo nie wiem czy to jest tylko problem z moim telewizorem i czy w związku z tym mogę walczyć z Samsungiem o wymianę na nowy.

  Samsung 55JU7000

  55JU7000


 3. Witam,

  A moja 7000 po 6 tygodniach użytkowania pojedzie do serwisu.

  Obraz w 3d częściowo przyciemniony.

  Witam ponownie,

  Telewizor wrócił z serwisu - wymienili płytę główną i jest to samo. Jutro wraca do serwisu.

  Chętnie bym zamieścił zdjęcie obrazu ale próbowałem i nie mogę tego zrobić.

  Może ktoś pomóc.


 4. 1) czy ktos probowal nagrywac na ntr 82/83 przez eurozlacze programy z pvr n/polsat/kablowka albo z telewizora

  2) czy mozna uzywac nowatrona jako nagrywarki z zewnetrznego zrodla (eurozlacze) by zachowac niektore z nagran z telewizji (tuner tv sat) - pytam bo sa posty ze jakosc jest slaba

  3) czy moze lepiej kupic nagrywarke dvd by po eurozlaczu zgrywac sobie nagrane na pvr nagrania (tylko novatron i hyundai maja opcje nagrywania)

  bede wdzieczny jesli ktokolwiek z uzytkownikow novatrona wypowie sie o jakosci swoich nagran dokonywanych przez eurozlacze

  Jakość nagrywania przez eurozłącze sygnału analogowego (w moim przypadku z kablówki) jest kiepska. Mam nagrywarkę DVD Panasonica i ona w tej kwesti radzi sobie dużo lepiej.

  Natomiast jakość nagrania sygnału cyfrowego przez Novatrona 82 jest bardzo dobra i tutaj nie mam żadnych uwag.

×
×
 • Create New...