Jump to content

SPRZEDAM Projektor Sony VPL-HW55 HW55 + MagicScreen Future

Price: 7,500.00 PLN
  • Submitted

Seller information

lycone

  • 0
  • 0
  • 0

About this offer

Sprzedam mój projektor do kina domowego Sony HW55. Kupiłem go 30.03.2015 r. z Polskiej dystrybucji (posiadam FV). Dnia 9 maja 2017 r. kupiłem do niego oryginalną lampę za kwotę 1200 zł (posiadam FV). Posiadam do niego najwyższej jakości ekran MagicScreen Future 100". Wykonany został w technologi ALR, co oznacza, że nadaje się nawet do jasnych typowo salonowych pomieszczeń. Więcej informacji można uzyskać w internecie: LINK: http://magicscreen.com.pl lub w teście na tym portalu :)

Projektor sprzedaję, ponieważ przeprowadzam się i nie mam na niego miejsca w nowym mieszkaniu. Sprzęt jest cały czas podłączony tak jak do tej pory i można go obejrzeć w akcji :) Zdjęcia z projekcji jakie udostępniam to tylko przedsmak tego co można zobaczyć na żywo. W połączeniu z ekranem MagicScreen kolory są mega żywe, a obraz ostry jak brzytwa. Przypomina ten jaki generuje telewizor dobrej klasy.

Projektor i ekran są w stanie idealnym. W momencie zakupu cena za komplet to ponad 15000 zł.

Ze względu na gabaryty ekranu preferuję odbiór osobisty. Mogę go przywieźć w promieniu 200km od Śląska (mam samochód w którym się zmieści) za cenę paliwa.

W razie pytań i chęci umówienia się na prezentację proszę pisać lub dzwonić.

 

LINK DO ALLEGRO: https://allegro.pl/oferta/projektor-sony-vpl-hw55-hw55-magicscreen-future-7747081413×
×
  • Create New...