Skocz do zawartości

Wygasła Sprzedam nowy TV Sony XE9305 65 cali / 5 letnia rozszerzona gwarancja na uszkodzenia mechaniczne

Price: 10 500,00 zł
  • Dodano
  • Wygasła

Informacje o sprzedającym

amarje

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

i-sony-bravia-kd-65xe9305.jpg

 

Niektórzy nie będą w stanie uwierzyć, ale posiadam ten model na sprzedaż w wersji 65 cali. Kupiłem go w maju, jako ostatnią nową sztukę w kraju. Od wtedy jest tam przechowywany i czeka momentu wprowadzki do nowego mieszkania.

Telewizor zakupiony w jednym z warszawskich Sony Centre z rozszerzoną 5-letnią gwarancją na uszkodzenia mechaniczne o wartości 1500 zł.

Może się zdarzyć, że odbiorę go w najbliższych dniach i na ewentualne oględziny zaprosiłbym do siebie do domu.

Model każdy zna. Zainteresowanych zapraszam do komentowania albo kontaktu w wiadomości prywatnej.

Podkreślam, telewizor jest NOWY, nieużywany, zapakowany w oryginalnym opakowaniu.

Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie. Do wysyłki trzeba doliczyć koszt kuriera.

 

Mam prośbę o niekomentowanie, że teraz to za tyle można kupić to czy tamto. Doskonale zdaję sobie sprawę co ile dzisiaj kosztuje i taka jest moja cena. Liczę się, że komuś może nie odpowiadać. Dobrego dnia!

 

Maciek

 

 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...