Skocz do zawartości
Price: 3 999,00 zł
  • Dodano

Informacje o sprzedającym

luklis

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Witam,

Mam do sprzedania wzmacniacz zintegrowany HEED OBELISK SI III. Urządzenie jest w pełni kompletne, tak jak sprzedaje je producent: wzmacniacz, zworka na gniazdo dodatkowego zasilacza zewnętrznego, pilot, baterie, kabel zasilający, oryginalne opakowanie, folie ochronne, dokumentacja. Wzmacniacz jest w stanie idealnym, używałem go sporadycznie w moim prywatnym pokoiku odsłuchowym. Urządzenie zakupiłem w Krakowskim Nautilusie: 27-05-2016 r.

Dla zainteresowanych możliwość odsłuchu na miejscu z parą kolumn DYNAUDIO EMIT M20 lub EMIT M30. Źródło odsłuchu w chwili obecnej to OPPO BD 103D. Jeżeli oczywiście ktoś chciałby przyjechać ze swoim źródłem to również nie ma najmniejszego problemu.

Decyzja o sprzedaży wzmacniacza, a także jednej pary kolumn DYNAUDIO EMIT M20 ma dwa podłoża: jedno to likwidacja mojego pokoiku odsłuchowego (narodziny drugiej córki), a drugie to zauważyłem, że tak jak filmy oglądam, to i muzykę słucham używając mojego amplitunera ARCAM AVR 750.

Preferuję odbiór osobisty, jednakże osobie zainteresowanej zakupem, na jej odpowiedzialność mogę urządzenie przesłać kurierem. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Ze swej strony dołożę wszelkich starań, aby przesyłka została zabezpieczona w maksymalnym stopniu (oryginalne opakowanie, drugie dodatkowe idealnie pasujące opakowanie, gąbki, oznaczenia itp.).

Więcej informacji o urządzeniu: https://heedaudio.com/obelisk-line/

Cena: 3999,- zł.

Serdecznie polecam,

Łukasz

Nr tel.: 507-056-075



×
×
  • Dodaj nową pozycję...