Skocz do zawartości

Sprzedam telewizor plazmowy Samsung PS50C6500TW 800 zł Poznań

Price: 800,00 zł
  • Dodano

Informacje o sprzedającym

Chaserabinov

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Mam na zbyciu telewizor plazmowy Samsung PS50C6500TW w cenie 800 zł. Telewizor kupiony w 2010 roku, od tego czasu używany zgodnie z przeznaczeniem - nie jakoś szczególnie intensywnie. Stan techniczny bardzo dobry, bez uszkodzeń i widocznych śladów zużycia. Czasami widoczne minimalne ślady wypaleń - w dolnej części ekranu w miejscu, gdzie zazwyczaj wyświetlane są napisy. Nie jest to szczególnie uciążliwe.

Film przedstawiający działanie telewizora tutaj: https://photos.app.goo.gl/YVGQJYNcDySJDHs38

W komplecie telewizor, kabel zasilający, instrukcja, zestaw innych kabli, pilot, oryginalny karton (niestety bez styropianowych wyprasek).

W komplecie do telewizora nadto gratis pasek ze światełkami LED i pilotem (przyklejony do tylnej części telewizora, w dolnej części odklejony podczas demontażu ze ściany - spokojnie da się przykleić z powrotem.

UWAGA! Jedyna forma dostawy to odbiór osobisty w Poznaniu. Telewizor plazmowy po jednokrotnym położeniu poziomo psuje się nieodwracalnie, więc musisz sam zorganizować jego transport w taki sposób, by cały czas był w pionowej pozycji (mogę pomóc wynieść go z mojego mieszkania). Z uwagi na brak styropianowych wyprasek do kartonu nie podejmę ryzyka wysłania go pocztą, czy kurierem.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...