Jump to content

Projektor Epson TW5350 (3LCD) WiFi 3D FullHD + ramię mocujące GRATIS!

Price: 1,999.00 PLN
  • Submitted

About this offer

Epson TW5350 z wieloma dodatkowymi funkcjami, stan idealny.
Jest to model z charakterystycznym złotym pierścieniem na obiektywie oznaczjący najwyższy model tej klasy, często mylony z tzw. "golasem" czyli TW5300 

Stan lampy w godzinach na dzień dzisiejszy: 3478h
Żywotność deklarowana przez producenta: 7.500h (co oznacza, że będzie działać nawet przez 11 lat na jednej lampie)

(mam RÓWNIEŻ na sprzedaż \na pilota elektryczny\ ekran do tego projektora:
SUPREMA ANDROMEDA 234x132 (16:9) Biały mat)


Projektory przeznaczone są dla osób, które chcą oglądać w domu filmy, programy telewizyjne i rozgrywki sportowe na naprawdę dużym ekranie. Obrazy mogą być wyświetlane w wyjątkowej jakości Full HD na ekranie nawet do 332 cali. Funkcja korekcji geometrii obrazu pozwala łatwo uzyskać idealnie dopasowany obraz.

Wejście audio typu cinch,

  • MHL,
  • Stereofoniczne wyjście audio mini-jack,
  • Wejście sygnału kompozytowego,
  • Wejście HDMI (2x),
  • Wejście VGA,
  • Złącze USB 2.0 typu Mini-B,
  • Złącze USB 2.0 typu A,
  • Wi-Fi Direct


Projektor 3LCD z obsługą funkcji 3D pozwala za niewielką cenę stworzyć prawdziwe kino w domu, oferujące żywe kolory i wysoki kontrast obrazu Full HD o współczynniku równym 30 000:1 oraz zaawansowane możliwości sterowania. Pionowa i pozioma korekcja geometrii obrazu zapewnia łatwe ustawienie i konfigurację, a wbudowana funkcja Miracast sprawia, że ten wszechstronny projektor o współczynniku kontrastu równym 35 000:1 może być sterowany za pomocą urządzenia z systemem Android.

Wysokie natężenie światła białego i barwnego (2200 lumenów) w połączeniu z technologią 3LCD firmy Epson oraz dynamiczny współczynnik kontrastu równy 35 000:1 gwarantują znakomity obraz w jakości Full HD, żywe i wyraziste kolory oraz doskonałą jasność. Ta technologia pozwala uzyskać żywe, jasne kolory i głębokie czernie. Interpolacja klatek i optymalizacja szczegółów zapewniają większą ostrość i płynność, dokładność szczegółów oraz przejrzystość ruchomego obrazu, a model EH-TW5350 umożliwia również konwersję z 2D do 3D.

Inteligentne sterowanie
Aplikacja iProjection Smart firmy Epson pozwala sterować projektorem EH-TW5350 i zmieniać jego ustawienia z każdego urządzenia typu smartfon. Posiadacze telefonów i tabletów z systemem Android mogą również przesyłać filmy i inne treści do projektora EH-TW5350 za pomocą funkcji Miracast.

Wbudowany głośnik
Chociaż projektor został przystosowany do współpracy z niezależnym systemem nagłośnienia, wbudowany głośnik 5 W w modelu EH-TW5350 ułatwia wstępną konfigurację.

Informacje producenta:
https://www.epson.pl/products/projectors/home-cinema/eh-tw5350×
×
  • Create New...