Powrót

Co musi mieć najlepszy system w telewizorze? Taki powinien być Twój wybór

W erze Smart TV każdy sprzedawany w sklepie telewizor posiada na pokładzie mniej lub bardziej zaawansowany system multimedialny. Kluczową i łączącą wszystkie takie środowiska cechą jest oczywiście dostęp do popularnych serwisów streamingowych, ale to tylko jeden z elementów, które powinien posiadać dobry system. Czy na rynku istnieje taki idealny?

System multimedialny Smart TV w telewizorze – jaki powinien być?

System wbudowany w telewizor to obecnie jego kluczowa składowa i wizytówka. Niektórzy producencie korzystają z licencji na Smart TV, na przykład na Google TV, inni natomiast stawiają na własne, autorskie rozwiązania. Jakie elementy powinny składać się na udany system Smart TV?

Hisense VIDAA na telewizorze U7KQ – szybki, przystępny i bogaty w treści

Przykładem systemu niemal w komplecie spełniającego wszystkie powyższe założenia jest autorski pomysł firmy Hisense: środowisko VIDAA, które znajdziemy na wszystkich telewizorach tego chińskiego producenta. Hisense jest doceniane w Polsce za oferowanie wysokiej jakości, rozsądnie wycenionych produktów. Konsumenci ciepło też przyjęli system VIDAA, który jest jednym z najstabilniejszych i najbardziej przyjaznych użytkownikowi środowisko.

VIDAA działa płynnie, a z poziomu systemu można uzyskać dostęp do prawie wszystkich kluczowych w Polsce aplikacji VoD, takich jak YouTube, Netflix, Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV+ czy Polsat Box Go. W momencie tworzenia tego tekstu piętą achillesową jest wprawdzie brak HBO Max, ale mocno liczymy na to, że wraz z debiutem na naszym rynku platformy Max, zostanie ona udostępniona na VIDAA.

System VIDAA od Hisense jest bardzo przystępny, bo oferuje wysoki stopień personalizacji. Zapewnia też sterowanie głosem. Działa bez zarzutu, co mieliśmy okazję sprawdzać na kilku generacjach telewizorów tego producenta.

System VIDAA; fot. Hisense

Jeśli już mowa o systemach Smart TV i serwisach streamingowych, to filmy i seriale warto oglądać na dobrym telewizorze. Na przykład na ubiegłorocznym modelu ULED U7 marki Hisense. To odbiornik wyposażony w precyzyjne podświetlenie Mini LED i odświeżanie 144Hz. Cechuje się bardzo dobrym kontrastem i czernią. Na pokładzie ma oczywiście najświeższą wersję systemu VIDAA.

System VIDAA na telewizorze Hisense U7KQ

Najważniejsze cechy telewizora Hisense Mini LED U7KQ:

Dostępność modelu
Hisense U7KQ 55″ Mini LED (2023) 4 499 zł
Hisense U7KQ 65″ Mini LED (2023) 4 799 zł 4 999 zł
Hisense U7KQ 75″ Mini LED (2023) 7 499 zł
Hisense U7KQ 85″ Mini LED (2023) 8 999 zł
Hisense U7KQ 100″ Mini LED (2023) 19 999 zł
Telewizor Hisense ULED U7KQ; fot. Hisense

Źródła: własne, Hisense


Produkty Hisense – przeczytaj więcej:

(11302)