Home News Wyciekły nazwy nowych OLED TV od LG?
Wyciekły nazwy nowych OLED TV od LG?

Wyciekły nazwy nowych OLED TV od LG?

801
0

W Internecie pojawiły się doniesienia, sugerujące jak wyglądać będzie nowy line-up OLED TV LG, planowany na 2017 rok. Nie pojawiły natomiast się żadne zdjęcia ani opisy specyfikacji, jedynie nazwy modeli. Jednak niektóre szczegóły można wywnioskować już z samej nazwy, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem nowego line-upu przez LG, które zapewne wydarzy się podczas targów CES w Las Vegas.

Wydaje się, że następcą tegorocznego przystępnego modelu B6 będzie B7, który dostaniemy w rozmiarze 55 i 65 cali. Zakrzywiony C6 zostanie zastąpiony przez C7, dostępny także w 55 i 65 calach. Podobnie w przypadku płaskiego E6, na miejscu którego zobaczyć możemy serię E7 (55 i 65 cali), natomiast za G6 pojawić miałaby się linia G7 w rozmiarze 65 i 77 cali. Nie ma żadnych wzmianek na temat TV poniżej 55 cali i większych niż 77 cali.

Najbardziej intersujący jest fakt pojawienia się nowego modelu, oznaczonego jako W7, mającego się pojawić w rozmiarze 65 i 77 cali. Na ten moment możemy tylko spekulować na temat nowego, potencjalnie flagowego modelu.

Przy okazji wielu eventów, firma LG prezentowała prototypy “wallpaper OLED TV” – bardzo cienkich i elastycznych wyświetlaczy, montowanych do ściany za pomocą magnesów. LG zapowiadało rozpoczęcie produkcji tego typu wyświetlaczy na czwarty kwartał tego roku. Czy właśnie taki TV kryje się pod oznaczeniem W7? Jest to jedno z przypuszczeń. Ale na samą myśl dostajemy już gęsiej skórki ;-).

LG zaprezentuje oficjalnie swoje nowe OLED TV podczas CES 2017, odbywającego się w styczniu. Oto jak firma skomentowała doniesienia na temat nowych modeli :

„Konkurencja w zakresie OLED TV znacznie wzrośnie od przyszłego roku. Przedstawimy nowe modele OLED TV w nowej, ekskluzywnej formie, jaką wyprodukować może tylko LG”

(801)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o