Home News Wataha – rozpoczęły się zdjęcia do 3. sezonu serialu HBO
Wataha – rozpoczęły się zdjęcia do 3. sezonu serialu HBO

Wataha – rozpoczęły się zdjęcia do 3. sezonu serialu HBO

168
0

Popularny serial Wataha powróci z trzecim sezonem w tym roku. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia produkcji HBO Polska.

Wataha to polski serial kryminalny, którego akcja osadzona jest w Bieszczadach a głównym bohaterem – Wiktor Rebrow, grany przez Leszka Lichotę. Do tej pory wyemitowane zostały 2 sezony – pierwszy w 2014 roku a jego kontynuacja – trzy lata później. Produkcję HBO Polska dwukrotnie nominowano do Nagrody Orła za najlepszy serial fabularny, z czego w zeszłym roku Wataha w tej kategorii wygrała.

Wataha

Trzeci sezon Watahy zobaczymy w 2019 roku, a właśnie rozpoczęły się zdjęcia. Mają one potrwać do czerwca i odbywają się w Warszawie a później także i w Bieszczadach. Powraca cała główna obsada, a według producenta Bogumiła Lipskiego, będzie „niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie”. Jonathan Young, dyrektor programowy HBO Central Europe, podkreśla, że serial cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, lecz na rynku środkowoeuropejskim i poza nim.

Źródło: HBO Polska

(168)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.