Home News Viaplay pojawiło się na dekoderach CANAL+! Który kanał? Jak uzyskać dostęp?
Viaplay pojawiło się na dekoderach CANAL+! Który kanał? Jak uzyskać dostęp?

Viaplay pojawiło się na dekoderach CANAL+! Który kanał? Jak uzyskać dostęp?

2.69K
0

Abonenci Platformy CANAL+ posiadający dekodery 4K tego operatora mają już dostęp do serwisu Viaplay bezpośrednio ze swoich urządzeń. Aplikacja nordyckiego serwisu VoD zadebiutowała obok uruchomionych już wcześniej platform Netflix i Player. Jaki kanał? Jaka cena za dostęp?

Aplikacja Viaplay dostępna na dekoderach CANAL+. Jaka cena za dostęp?

W środę 7 grudnia aplikacja Viaplay zameldowała się na dekoderach CANAL+: 4K UltraBox+ i 4K DualBox+. Teraz abonenci tego operatora mogą uzyskać dostęp do oferty serwisu bezpośrednio z poziomu swojego urządzenia. Viaplay ulokowano na kanale 90.

viaplay w canal+ dostęp cena pakiet dekoder który kanał
fot. za: SATKurier.pl

Dostęp mają oczywiście wyłącznie ci klienci CANAL+, którzy wykupili wcześniej Viaplay. Standardowa cena wynosi 34 złote miesięcznie, ale można też wykupić dostęp z trzema wariantami pakietu Sport (60, 80, 110 zł miesięcznie) lub z podstawowym pakietem kanałów w cenie 19 zł za miesiąc (pierwsze 30 dni za darmo).

Po przejściu na kanał 90 na dekoderze, posiadaczom aktywnej subskrypcji powinna wyświetlić się główna strona serwisu. Obok, na pozycjach 88 i 89, znajdują się Netflix i Player.

Platforma Viaplay dogadała się z pierwszą siecią telewizji kablowej! Gdzie się pojawi? Czy będzie trzeba dodatkowo płacić za dostęp?

Źródło: https://satkurier.pl/news/223608/aplikacja-viaplay-juz-na-dekoderach-canal.html


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(2685)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x