Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos zna jakies ciekawe miejsca gdzie mozna akurat w danym momencie cos kupic taniej niz wszedzie to prosimy podziel sie wink.gif i podaj cene biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung BD-P1400 - 949zł na skapcu ;)

Powoli acz systematycznie spada cena :)

Autorus

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2001 - A Space Odyssey [Blu-ray] 18,95 $
Galapagos [Blu-ray] - 18,95
Przesyłka 8,97$
CAŁOŚĆ 46,87$ czyli ok 117zł

To samo w uk:
2001 - A Space Odyssey [Blu-ray] -16,99
Galapagos [Blu-ray] - 17,95F
przesyłka 2F
CAŁOŚĆ 184,7zł
O cene w Polsce boję się zapytac ;) ale pewnie cos ok 250zł

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to :

Close Encounters Of The Third Kind (Blu-Ray)
Richard Dreyfuss, Teri Garr, Melinda Dillon and Francois Truffaut - £14.95

[url="https://www.dvd.co.uk/product.asp?id=SBR26501"]https://www.dvd.co.uk/product.asp?id=SBR26501[/url]

Staniało :) kiedyś spiderman tez był w dobrej cenie i się skończyło :P Ale ja akurat zdążyłem ;)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electro World - PANASONIC 32LX70P w promocji - 2749 zł,taniej niż w sklepach internetowych i na allegro... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM - SAMSUNG 50C91 - 4099 pln. ok. 1000 taniej niż na Allegro ( a nawet ładnie świeci :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony 40D3000 za 5299zł. w Elektro world we Wrocławiu ,maja jeszcze dwie sztuki, nie wiem czy to jest atrakcyjna cena, ale telewizor na pewno ciężko kupić w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TECHNICZNE:

Wątek "promocyjny" właśnie został odchudzony o 6 stron. Jeśli ktoś chciał skorzystać z jakiejś promocji z 2006 czy też 2007 roku, to już niestety nie będzie mógł.
Zażalenia w tej sprawie, przyjmuję dziś pomiędzy godziną 23.20 a 23.21 :).

A tak poważnie, to odciąłem nieaktualne posty "promocyjne", z racji ich krótkiego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w MM w Łodzi w centrum M1 i od pracownika dowiedziałem się że w piątek 2 maja mają sprzedawać po cenach pomniejszonych o wartość vat. Nie wiem czy dotyczy to wszystkich sklepów i czy całego asortymentu, ale ja już sobie zarezerwowałem Olympusa E510 :) (na razie na proformę w cenie standardowej 2222zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle chcą oni z jakimś konkretnym obiektywem?bo cenę a350 mieli śmieszną w galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet z dwoma obiektywami: [url="http://www.mediamarkt.pl/lodz/produkty/wyszukiwarka/?product_id=38609"]http://www.mediamarkt.pl/lodz/produkty/wys...roduct_id=38609[/url]
Jak napisałem, cena standardowa to 2222zł, a bez vat powinno być 1822zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie orientuje się ktoś czy ta promocja bedzie na wszystkie towary ? I czy sa jakies ograniczenia(czasowe itp) ? Kupno telewizora o 500-600 zlotych taniej wydaje sie bardzo kuszące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak zwane promocje "bez Vatu" są zazwyczaj na określoną jedną grupę produktową, telewizory, aparaty itd. Reszta jest po staremu. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pampalini' post='99355' date='30.04.2008, 07:15 ']Nawet z dwoma obiektywami: [url="http://www.mediamarkt.pl/lodz/produkty/wyszukiwarka/?product_id=38609"]http://www.mediamarkt.pl/lodz/produkty/wys...roduct_id=38609[/url]
Jak napisałem, cena standardowa to 2222zł, a bez vat powinno być 1822zł.[/quote]


Jak kupisz ten aparat w Media, to będziesz miał poważny problem. Jak wynika z opisu rejestruje on nieprawidłowo kolory podstawowe. Aż strach pomyśleć co to za kolor ten "Magneta" :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='zuczek' post='99479' date='30.04.2008, 19:50 ']No właśnie orientuje się ktoś czy ta promocja bedzie na wszystkie towary ? I czy sa jakies ograniczenia(czasowe itp) ? Kupno telewizora o 500-600 zlotych taniej wydaje sie bardzo kuszące :)[/quote]

"Kusząca" to była promocja 2 tygodnie temu w Krakowie w Media. Kupując 2 dowolne, różne produkty, tańszy miało się za pół ceny.

Oj co się tam nie wyprawiało wtedy. Prawie cały sklep wymietli. Ktoś wpadł na świetny pomysł jak przewietrzyć magazyny i zrobić miejsce pod nowe linie produktowe. Tym sposobem szło dosłownie wszystko. Ludzie ugadywali się, szli parami i kupowali na przykład 2 telewizory, dajmy na to jeden za 4 tys, drugi za 3,9. Tym sposobem ten drugi był za 1950zł. Nie ukrywam, że też zdarzyło mi się skorzystać. Ale akurat nie kupowałem TV, a coś innego. A właśnie, może ktoś chce kupić Olympusa E-410,chwilowo mam jeden aparat za dużo :lol: .

Może w innych miastach też zrobią podobną akcję promocyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę, to co opisujesz SławkuR, to prawie dokładnie to samo co cena minus VAT.
Na promocji, którą opisujesz, można zaoszczędzić maksymalnie niecałe 25% ceny....
Na promocji: cena minus VAT zaoszczędzasz 22% ceny i nie musisz wybierać drugiego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sebik' post='99497' date='30.04.2008, 19:50 ']Tak naprawdę, to co opisujesz SławkuR, to prawie dokładnie to samo co cena minus VAT.
Na promocji, którą opisujesz, można zaoszczędzić maksymalnie niecałe 25% ceny....
Na promocji: cena minus VAT zaoszczędzasz 22% ceny i nie musisz wybierać drugiego produktu.[/quote]

Sebik - akurat tu nie masz racji - kupując bez VATu nie oszczędzasz 22% tylko 18%.
Do ceny netto dodaje sie 22% VATu, ale w cenie końcowej brutto VAT to już tylko 18%.
Przykład 100+22%=122 brutto, ale żeby policzyć w druga stronę to od 122 -18%=100netto.
Czyli kupują 2 sztuki można oszczędzić więcej - oczywiście procentowo bo kwotowo to trzeba wydać więcej żeby kupić 2 sztuki :lol:

Edytowane przez Vasco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Vasco' post='99532' date='01.05.2008, 00:40 ']Sebik - akurat tu nie masz racji - kupując bez VATu nie oszczędzasz 22% tylko 18%.
Do ceny netto dodaje sie 22% VATu, ale w cenie końcowej brutto VAT to już tylko 18%.
Przykład 100+22%=122 brutto, ale żeby policzyć w druga stronę to od 122 -18%=100netto.
Czyli kupują 2 sztuki można oszczędzić więcej - oczywiście procentowo bo kwotowo to trzeba wydać więcej żeby kupić 2 sztuki ;)[/quote]

Potwierdzam, kiedys walnałem taki bład przy zakupie samochodu. :rolleyes: Żle wyliczyłem zwrot vatu.
Ale to były te dobre czasy gdy był całkowity zwrot ;)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"[url="http://media2.pl/reklama-pr/35896-zakupy-bez-vatu-w-media-markt.html"]W piątek, 2 maja 2008 roku, na klientów Media Markt czeka nie lada gratka. W ten dzień cały asortyment marketu będzie dostępny po cenie obniżonej o wartość VAT, czyli prawie o 1/4 taniej..."[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w MM w Białymstoku i o dziwo te telewizory, które mnie interesowały w magiczny sposób dzisiaj kosztowały o wiele więcej niż kilka dni temu :D
np Philips 32PFL7862D dzisiaj kosztował prawie 3800 zł a Toshiba 32R3500PG 3200zł :) . Promocja była na całym sklepie, że cena z etykiety/1,22 = nowa cena. Moze i inne rzeczy oplacało się kupić ale telewizory to straszne zdzierstwo dzisiaj. Za to wystawili sporo starych Samsungów 32" serii 62 za 2500 chyba :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wpadłem do MM skuszony promocją :rolleyes: Wpadła mi w oko Toshiba HD-DVD HD-E1 z 3 filmami i kabelkiem HDMI za ok. 360zł. A i promocja dotyczytylko po 1 szt. z każdego asortymentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A ja się zachwycam LOW END TV:
Nowy DAEWOO 46" za (2-go maja only) 4097 zł !!!!
3xHDMI
2xcomponent (1080p)
HDTV tuner
DVB-T/analog
[b]Card Slots CF/MD/xD/MMC/SD/MS/MSPro[/b]
matryca 6 ms - [b]czarna jak smoła w pionie i poziomie żadnych (!) odbarwnień [/b]- producent nieznany
3 lata gwarancja
Ładny design
opis:
[url="http://www.daewooelectronics.com.au/docs/DLV-46U1UMB_brochure.pdf"]http://www.daewooelectronics.com.au/docs/D...MB_brochure.pdf[/url]
dane:
[url="http://www.daewooelectronics.com.au/productdetail.asp?category=LCD+TV&productcode=DLV-46U1UMB&brand=D&x=17&y=6"]http://www.daewooelectronics.com.au/produc...mp;x=17&y=6[/url]

Niestety nie wiem jak gra, bo puszczaja jakiś sheet - sygnał

Już wiem jak gra:
tragicznie: duży ovescan nieusuwalny, krawędzie schodkują, jakieś problemy z gamutem ?
Czyli słaba elektronika. Smuży średnio.
plusy jednak są:
niezłe audio, czerń, CENA.
Tyle wart ile kosztuje; niewiele Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Vasco' post='99532' date='01.05.2008, 00:40 ']Sebik - akurat tu nie masz racji - kupując bez VATu nie oszczędzasz 22% tylko 18%.
Do ceny netto dodaje sie 22% VATu, ale w cenie końcowej brutto VAT to już tylko 18%.
Przykład 100+22%=122 brutto, ale żeby policzyć w druga stronę to od 122 -18%=100netto.
Czyli kupują 2 sztuki można oszczędzić więcej - oczywiście procentowo bo kwotowo to trzeba wydać więcej żeby kupić 2 sztuki :rolleyes:[/quote]


Dokładnie tak. Zresztą te wszystkie "promocje" to trzeba z nimi uważać. Jak ktoś nie ba bieżąco w cenach to może się nieźle wpuścić w kanał. Niby "taniej o VAT", a i tak wychodzi 10% drożej jak gdzie indziej :D. Ot marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...