Home News Informacje prasowe The Division 2: nowy dodatek do gry Ubisoft już 15 października!
The Division 2: nowy dodatek do gry Ubisoft już 15 października!

The Division 2: nowy dodatek do gry Ubisoft już 15 października!

213
0

Ubisoft wprowadza nową aktualizację do gry The Division 2. Nowy dodatek zatytułowany jest Epizod 2 – Pentagon: Ostatnia Twierdza. Oto, co otrzymamy w jego ramach.

Firma Ubisoft ogłosiła, że 15 października odbędzie się premiera najnowszej aktualizacji zawartości gry z aktywnym otwartym światem: Tom Clancy’s The Division® 2. Ponadto w kolejnych dniach miesiąca gracze, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tytułem, będą mieli możliwość zagrania za darmo.**

Aktualizacja 6 dla The Division 2 jest największą, jaka dotąd powstała, i zawiera „Epizod 2 – Pentagon: Ostatnia Twierdza”, rozmaite ulepszenia gry oraz nowy tryb Konfliktu PvP. Epizod 2 będzie dostępny dla posiadaczy przepustki roku 1. oraz subskrybentów Uplay+ od 15 października (dla wszystkich od 22 października), natomiast wszelkie zmiany i ulepszenia, a także nowy tryb zostaną udostępnione 15 października dla wszystkich graczy.

Najnowszy epizod z planu darmowej zawartości na rok 1. w The Division 2 opowiada historię eskalacji działań w Waszyngtonie wskutek stałego pustoszenia miasta przez Czarne Kły. W epizodzie 2 gracze muszą walczyć, aby znaleźć sposób na zażegnanie trwającego kryzysu. Agenci będą mieć za zadanie odkryć tajemnice Pentagonu, nim wpadną one w ręce Czarnych Kłów.

The Division 2

Zawartość „Epizodu 2 – Pentagon: Ostatnia Twierdza” to między innymi:

Dwie nowe misje główne

Na początku epizodu 2 gracze zajmą się sprawą transmisji od innego agenta poszukującego w Pentagonie bioreaktora perfuzyjnego. Jego zdobycie pozwoliłoby na replikację próbek antywirusa pozyskanych w Tidal Basin. Agenci muszą poradzić sobie ze zniszczeniami po zalaniu i siłami Czarnych Kłów, aby odzyskać Ostatnią Twierdzę. Po zabezpieczeniu kryjówki gracze uzyskają dostęp do dwóch głównych misji epizodu 2, które można będzie rozgrywać wielokrotnie.

 • Pierwsza misja główna – Pentagon: agenci odkryją położenie bioreaktora perfuzyjnego w podziemnej placówce badawczej Pentagonu. Czarne Kły spenetrowały już laboratorium i starają się wydobyć z niego reaktor.
 • Druga misja główna – laboratoria badawcze DARPA: gracze muszą przedrzeć się przez Pentagon do laboratoriów DARPA, skąd Czarne Kły transportują bioreaktor perfuzyjny porzuconą siecią korytarzy z czasów zimnej wojny.

Nowa specjalizacja – technik: 15 października posiadacze przepustki na rok 1. oraz subskrybenci Uplay+ odblokują specjalizację „technik”, natomiast inni gracze będą mogli uzyskać do niej dostęp, wykonując serię zadań. Po odblokowaniu specjalizacji dostępne będą też dodatkowe nagrody, w tym specjalne malowanie broni. Do jej elementów należą:

 • Broń klasowa: wyrzutnia wielorakietowa P-017. Agenci mogą nią namierzać i atakować do sześciu przeciwników (zależnie od posiadanej amunicji). Zwykłe naciśnięcie przycisku wystrzeli sześć rakiet, które same znajdą swoje cele.
 • Broń osobista: Maxim 9
 • Wariant umiejętności: ul rzemieślniczy
 • Modyfikacja granatu: granat EM

 Tajne zadania: agenci mogą podjąć się wykonania dwóch tajnych misji w hangarze na łodzie i w ambasadzie (wyłącznie dla posiadaczy przepustki roku 1 oraz subskrybentów Uplay+).

 • Marina: wyrzutki przenoszą broń i zapasy do hangaru na łodzie na rzece Potomac, który wykorzystywano podczas epidemii jako skład transportowy do przerzucania sprzętu do Potomac Center i na Wyspę Roosevelta. Agenci muszą zbadać okolicę i przejąć wszelką znalezioną broń.
 • Ambasada: załadowany zapasami śmigłowiec połączonych sił został zestrzelony przez wyrzutków i wpadł przez dach do ambasady Meksyku w Waszyngtonie. Agenci będą mieć za zadanie zlokalizowanie maszyny, uratowanie jej pilota i zabezpieczenie zapasów, nim na miejscu pojawią się wyrzutki.

The Division 2

Najnowsza aktualizacja zawierać będzie również bezprecedensową liczbę poprawek i ulepszeń, a także zupełnie nowy tryb PvP.

Istotne poprawki i ulepszenia

Od 15 października gracze dostrzegą podczas gry w The Division 2 znaczące usprawnienia. Opracowaliśmy je dzięki uwagom od społeczności na forum gry oraz zeszłomiesięcznemu warsztatowi Elite Task Force, podczas którego gracze odwiedzili studio Ubisoft Massive w szwedzkim Malmö, by podzielić się przemyśleniami i pomysłami związanymi z grą. Wśród poprawek i ulepszeń znalazły się:

 • Namierzane łupy
 • Modernizacja nazwanych przedmiotów
 • Zmiany w wytwarzaniu
 • Zmiany rekalibracji
 • Nowe marki
 • Zarządzanie ekwipunkiem 2.0
 • Zwiększona pojemność skrytki
 • Zmiany balansu talentów i broni
 • Transfery między serwerami w Strefie Mroku
 • Aktualizacja handlarza z kryjówki złodziei
 • Zmiany w zrzutach zaopatrzenia w Strefie Mroku
 • Zasadzki w okupowanych Strefach Mroku
 • Normalizacja zmian w Strefach Mroku
 • Konflikt: wybór zestawu sprzętu podczas głosowania nad mapą
 • Lepsza wizualizacja premiowanego pancerza
 • Konflikt: zmiany w nagrodach po zakończeniu rozgrywki
 • Zachowywane samouczki

Ponieważ Ubisoft kładzie szczególny nacisk na wprowadzanie ogólnych poprawek i ulepszeń do gry, drugi raid w The Division 2 ukaże się później. Pozwoli to zespołowi deweloperskiemu skupić się na pracy nad jakością The Division 2 oraz stworzyć zawartość, która będzie lepiej spełniała standardy, jakich oczekują gracze. Przeczytaj wystosowany dziś przez członków zespołu list do graczy: news.ubisoft.com

Nowy tryb konfliktu PvP

W nowym trybie PvP, eliminacji drużynowej, dwa zespoły zmierzą się na terenie Waszyngtonu w formule rozgrywki do czterech zwycięstw. Rundy będą dobiegać końca po wyeliminowaniu całego zespołu przeciwników lub po upłynięciu czasu gry. Eliminacja drużynowa zapewnia graczom rozgrywkę opartą o taktyczną pracę zespołową i będzie dostępna od 15 października.

Nowa mapa: przystań

Nowa mapa PvP, przystań, dorównuje dotychczasowym pod względem rozmiarów i przenosi gracza do opuszczonego portu rybackiego, zapewniając tam możliwość gry taktycznej, flankowania wroga i korzystania z wyniesionych pozycji strzeleckich.

Darmowy weekend

Gracze, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tytułem, uzyskają możliwość zagrania za darmo w dniach 17-20 października. Ponadto gra Tom Clancy’s The Division 2 będzie dostępna w promocji, dzięki czemu możliwe będzie kontynuowanie przygody po obniżonej cenie. Osoby, które kupią grę po bezpłatnym weekendzie, zachowają swoje postępy. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/pl-PL/free-weekend.

Przepustka roku 1. zapewnia graczom dostęp do jeszcze większej ilości materiałów do The Division 2, w tym wcześniejszy dostęp do zawartości epizodu 2. Aby dowiedzieć się dokładnie, co zawiera, zajrzyj na https://support.ubi.com/pl-PL/faqs/38853/Contents-of-the-The-Division-2-Year-1-Pass-TCTD2/.

*59,90 PLN za miesiąc. Anulowanie możliwe w dowolnym momencie. Więcej informacji na uplayplus.com.
**Wśród współpracujących studiów znajdują się Ubisoft Reflections, Red Storm Entertainment, Ubisoft Annecy, Ubisoft Leamington, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Bucharest i Ubisoft Sofia

**Darmowy weekend jest dostępny dla posiadaczy konta Xbox Live Gold.


Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(213)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o