TEST: Sharp LCD 3D 60" LC-60LE740E

TEST: Sharp LCD 3D 60" LC-60LE740E

270
5

Często mam okazję rzucić okiem na telewizor u klienta, po kalibracji, tak było w tym przypadku, komentarze mile widziane ;)
 Tegoroczne premiery telewizorów Sharpa pokazały, że producent będzie próbował zdobyć serca nabywców rozmiarem matrycy.

Dodany obrazek

Zaprezentowano ekrany o wielkości 70″ i 80″, które wypełniły standardowy katalog produktów. Nie jest to oczywiście przełom, bo ekrany o przekątnej ponad 100, czy nawet 150″ prezentowano już jakiś czas temu, jednak po raz pierwszy mamy szansę zakupić tak wielki telewizor w normalnej cenie. Największym zainteresowaniem podejrzewam, że będą cieszyć się jednak modele w rozmiarze 60″. To optymalna wielkość do warunków większości użytkowników tj. odległości od matrycy około 3m. Jednocześnie jest to rozmiar o najlepszym stosunku wielkości do ceny. W dzisiejszym krótkim teście wziąłem pod lupę średni model ‚LE 740′. Z telewizorem zetknąłem się po raz pierwszy u klienta i dzięki jego uprzejmości mogłem spędzić godzinę dłużej i poświęcić ją na testy.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Cały Test na blogu skalibrujtv

(270)

Maciej Koper Szef działu testów na HDTVPolska. Posiadacz certyfikatów ISF oraz THX. Zapraszam studia filmowe oraz osoby prywatne do profesjonalnej kalibracji swoich wyświetlaczy: www.skalibrujtv.pl

Comment(5)

  1. Cóż, wielkość fajna ale jakość średnia. Wszystkiego jak widać mieć nie można w tym przedziale cenowym.

  2. Nie tylko link , ale blog również wykazuje błąd 404

  3. Nie będzie jeszcze działać przez min. 24 godziny, portuję strone na nowy serwer, cierpliwości ;)