TEST: Samsung R7 – bezprzewodowy system audio-Multiroom 360 WAM7500 / WAM7501

TEST: Samsung R7 – bezprzewodowy system audio-Multiroom 360 WAM7500 / WAM7501

478
1

Test brzmienia

Największe wrażenie zrobiło nam mnie podłączenie poprzez lokalną sieć Wi Fi – nie tyko z uwagi na duże możliwości, o których pisałem wcześniej – radio internetowe, ale przede wszystkim możliwość słuchania muzyki MP3, FLAC, WMV …   Dużo gorzej wypadło podłączenie BT. Być może z uwagi na to że ta technologia nie pozwala na przeniesienie pełnego pasma częstotliwości.  Zarówno mocne uderzenie rock’a, jak delikatne brzmienia muzyki smooth jazz, czy też głębokie brzmienie rap’u – wszystko to słychać. Z początku, głośnik stał na podłodze, później na stole, wreszcie wylądował na regale – i tu spisywał się najlepiej. Z uwagi na ograniczenia sprzętowe, nie udało mi się odsłuchać SACD czy Hi Res Audio – ale i tak, był to miły dla ucha test.

 

Poniżej zestawienie techniczne ze strony producenta:

19.JPG

 

Wrażenia? Oczywiście słychać różnicę pomiędzy poszczególnymi utworami, szczególnie tam gdzie mamy do czynienia z kompresją dźwięku. Jeśli szukacie bardziej finezyjnego brzmienia, to nie jest to rozwiązanie. Ale, jeżeli chcecie mieć urządzenie, w którym będziecie mogli słuchać muzyki ze smartfonu, tabletu czy słuchać ulubionej stacji internetowej – to jest właśnie to urządzenie.

 

(478)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o