Home News Informacje prasowe Telewizory Panasonic – seans z najwyższym wyróżnieniem na rynku polskim i światowym!
Telewizory Panasonic – seans z najwyższym wyróżnieniem na rynku polskim i światowym!

Telewizory Panasonic – seans z najwyższym wyróżnieniem na rynku polskim i światowym!

2.04K
0

Najnowsza linia telewizorów OLED firmy Panasonic została obsypana wieloma dziennikarskimi nagrodami w całej Europie. Dwa modele odbiorników TX-FZ950 i TX-FZ800 to doskonałej jakości urządzenia, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających koneserów kina. Seans z telewizorami Panasonic OLED to uczta nie tylko dla oka, ale i ucha!

Tegoroczne osiągnięcia to nie przypadek. Urządzenia Panasonic od lat otrzymują wyróżnienia ekspertów i dziennikarzy, a współpraca z Hollywood jest tego najlepszym dowodem. Fachowcy z Los Angeles używają ekranów Panasonic jako referencyjnych monitorów podczas postprodukcji największych hitów kinowych. Referencje od najbardziej uznanych europejskich redakcji otrzymywały takie modele, jak hitowy TX- EZ1000 (rok 2017), wybitny telewizor LED TX-DX900 (rok 2016), czy plazmowy TX-VT60 (rok 2013). Najnowsza linia telewizorów OLED zdobyła uznanie na tak wymagających rynkach,  jak niemiecki, francuski, czy brytyjski, gdzie znawców domowego kina nie brakuje. Na rynku polskim pod względem jakości obrazu tylko telewizory OLED TX-FZ950 i TX-FZ800 uzyskały status REFERENCJI w 2018 roku od cenionego w kraju i na świecie portalu HDTVPolska.

Nagrody Panasonic OLED 2018 Referencja

Seans z japońskimi telewizorami to nie tylko idealny obraz, ale również niezrównany dźwięk. W telewizorze  OLED TX-FZ950 zastosowano elegancki soundbar marki Technics, który pozwala poczuć się jak podczas oglądania filmu w kinie.

Telewizory Panasonic każdego roku otrzymują dziesiątki nagród na całym świecie. Dzięki najwyższym wymaganiom, jakie stawiają sobie inżynierowie i niesłychanej pasji do czynienia życia ludzi lepszym, firma z Osaki jest cenioną na całym globie marką. Nie bez powodu przyświeca jej znany slogan – „A Better Life, A Better World”.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(2041)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).