Home News Telewizja polska wprowadza wielkie zmiany. Nie uwierzysz co się zmieni!
Telewizja polska wprowadza wielkie zmiany. Nie uwierzysz co się zmieni!

Telewizja polska wprowadza wielkie zmiany. Nie uwierzysz co się zmieni!

301
0

TVP3 Olsztyn zaproponuje widzom od poniedziałku, 8 lipca, nowy program newsowy „Głos Regionu”. Nowy serwis zastąpi dotychczasowe „Informacje”, które funkcjonowały przez 19 lat.

TVP zmienia nazwę programu informacyjnego. Poprzednia funkcjonowała 19 lat

Program newsowy „Głos Regionu”, emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, 18.30 i 21.30, a w weekendy o 18.30 i 21.30.

„Głos Regionów” będzie dla widzów źródłem sprawdzonych i rzetelnych informacji o tym, co dzieje się w województwie warmińsko-mazurskim, a także o wydarzeniach z kraju, które mają wpływ na regionczytamy na stronie olsztyńskiego oddziału.

Program otrzyma nową szatę graficzną i technologiczną oraz odświeżone studio.

Kolejne nowości w zakresie audycji kulturalnych

Ważna zmiana nastąpi także w publicystyce stacji. Od poniedziałku program publicystyczny „Opinie” zostanie zastąpiony przez program „Głos Regionu”, który ma być pokazywany tuż po „Głosie Regionów”.

TVP3 Olsztyn zapowiada także kolejne nowości w zakresie audycji kulturalnych, publicystycznych, sportowych i reportażowych.

Dotąd serwisem TVP3 Olsztyn były „Informacje”, emitowane o codziennie o 18.30 i 21.30, a od poniedziałku do piątku także o 16.30. “Informacje” istniały od stycznia 2005 roku, gdy olsztyński oddział Telewizji Polskiej stał się samodzielny. Wcześniej, w latach 2000-2004 nadawano program newsowy “Panorama Warmii i Mazur”.

naziemna telewizja cyfrowa mux-3 kanały dvb-t2 kiedy tvp brak sygnału awaria

Źródło: Wirtualne Media


Przeczytaj więcej:

(301)

1 1 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x