Home Testy Kino domowe Technics legendarna marka sprzętu audio powraca z kolejnymi nowymi produktami na rynek spełniając kolejne oczekiwania swoich fanów.
Technics legendarna marka sprzętu audio powraca z kolejnymi nowymi produktami na rynek spełniając kolejne oczekiwania swoich fanów.

Technics legendarna marka sprzętu audio powraca z kolejnymi nowymi produktami na rynek spełniając kolejne oczekiwania swoich fanów.

1.80K
0

Technics SB-G90 zanurz się w muzyce

technics-info-pl-sb-g90Wyraźnie wyodrębnioną lokalizację dźwięków i bogatą przestrzeń zapewnia filozofia Technics używana do projektowania i wytwarzania głośników – Point Sound Source. System głośników w SB-G90 ogranicza zniekształcenie fal dźwiękowych generowanych przez membranę do minimum. Jest to niezbędny element do emocjonalnej ekspresji muzyki. Kolumny SB-G90 dodatkowo rozwinęły ten pomysł i zamontowały szereg nowych technologii takich jak Phase Precision Driver czy nowo opracowana architektura montażu głośnika. Zapewnienie równowagi konstrukcji poprawia klarowność brzmienia. W kolumnie, głośnik został zamontowany do dodatkowego kosza zainstalowanego wewnątrz obudowy, w środku ciężkości kolumny. Zapewnia to tłumienie drgań samej kolumny. Głośnik nie został zamontowany do przedniej ścianki kolumny a rozchodzące się niepożądane drgania pochodzące z głośnika i przenoszone na kosz mogą zostać wytłumione dzięki innowacyjnej konstrukcji. Eleganckie wykończenie na czarny wysoki połysk z dbałością o najmniejsze szczegóły i wyszukana stylistyka powodują że jest to bardzo interesujący wybór dla każdego konesera.

(1803)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o