Home Testy Kino domowe Technics legendarna marka sprzętu audio powraca z kolejnymi nowymi produktami na rynek spełniając kolejne oczekiwania swoich fanów.
Technics legendarna marka sprzętu audio powraca z kolejnymi nowymi produktami na rynek spełniając kolejne oczekiwania swoich fanów.

Technics legendarna marka sprzętu audio powraca z kolejnymi nowymi produktami na rynek spełniając kolejne oczekiwania swoich fanów.

2.20K
0

Wzmacniacz SU-G700 cyfrowe układy otwierające dźwięk dla nowej ery Hi-Fi

technics-info-pl-su-g70Aby uzyskać esencję muzyki i znaleźć jej siłę w przekazie na zakończenie 50-lecia technologii wzmacniaczy Technics udoskonalił i dopracował pełny cyfrowy wzmacniacz zintegrowany SU-G700. Odtwarza on nie tylko dźwięk z wysoką czystością ale zapewnia doskonałą rozdzielczość dając uczucie miękkiego analogowego źródła dźwięku. Niespotykana ekspresyjna moc została osiągnięta przez najnowszy wzmacniacz cyfrowy Technics który zwiększa radość i ekscytacje muzyką. W celu zapewnienia bezstratnego, wiernego przekazu dużej ilości danych audio zawartych w sygnale płynącym do kolumn głośnikowych zastosowano technologie znane z referencyjnych urządzeń producenta w tym mechanizm JENO, LAPAC. Do osiągnięcia perfekcyjnego przekazu muzycznego potrzebna jest nie tylko wysoka rozdzielczość dźwięku cyfrowego audio, ale także potężna ekspresywna moc, aby dźwięk był przekazany w perfekcyjny sposób.

technics-info-pl-su-g70Zastosowano także podział obudowy na trzy części gdzie każda część jest niezależna co podniosło wzrost wyrafinowania wzmacniacza. W celu zredukowania drgań i zakłóceń, które pogarszają jakość dźwięku, podwójna metalowa podstawa montażowa o dużej sztywności składa się z wewnętrznej i zewnętrznej podstawy montażowej wykonanej z płyty stalowej. Aby zapewnić podparcie ciężkich części i podzespołów oraz osiągnąć lepszą stabilność, wewnętrzną podstawę montażową wykonano z płyty o grubości 1,2 mm. Dolna powierzchnia obudowy jest płytą stalową o grubości 2 mm. Poprawia to tłumienie drgań i pozwala na obniżenie środka ciężkości. Płyta czołowa wykonana jest z blachy aluminiowej o grubości 7 mm, skutecznie eliminującej wpływ zakłóceń elektromagnetycznych.

(2200)

0 0 głos
Article Rating
Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x