Home News Informacje prasowe TCL oficjalnym partnerem organizacji e-sportowej Follow Crew
TCL oficjalnym partnerem organizacji e-sportowej Follow Crew

TCL oficjalnym partnerem organizacji e-sportowej Follow Crew

50
0

TCL, jeden z największych na świecie producentów telewizorów LCD, ogłosił oficjalne rozpoczęcie współpracy z organizacją e-sportową Follow Crew, na mocy której producent stał się jej partnerem technologicznym. W ramach współpracy Follow Crew wzmocni obecność marki TCL wśród gamerów, a producent dostarczy telewizory, na których rozgrywane będą zawody e-sportowe.

Oficjalne ogłoszenie współpracy nastąpiło podczas trwających od 26 do 28 października targów Warsaw Games Show w podwarszawskim Nadarzynie. TCL jako partner technologiczny wyposażył stoisko Follow Crew w 14 modeli telewizorów C70, na których odbędą się turnieje w popularne gry sportowe, również z udziałem profesjonalnych e-sportowców.

Od początku powstania Follow Crew, TCL wspierał, choć nieformalnie, proces powstawania organizacji, czynnie uczestnicząc w wydarzeniach e-sportowych na terenie całej Polski. Nawiązanie współpracy z dużym partnerem technologicznym to bardzo ważny krok, dający nam większe możliwości rozwoju oraz stabilność w najbliższym czasie – mówi Mariusz Poniatowski z Follow Crew.

TCL, jako partner technologiczny, odpowiedzialny będzie za przygotowanie telewizorów dla e-sportowców. W ramach porozumienia, obie strony współpracować będą przy wielu e-sportowych wydarzeniach na terenie całej Polski. Logo producenta pojawi się także na koszulkach zawodników Follow Crew.

Cieszymy się z możliwości współpracy z Follow Crew. W TCL uważamy, że gaming to jedna z kluczowych gałęzi rozrywki, która rozwija się coraz dynamiczniej i z radością wspieramy to przedsięwzięcie. To dla nas także możliwość przyczynienia się do rozwoju młodych, e-sportowych talentów. Doceniamy wkład Follow Crew w rozwój rynku e-sportowego w Polsce i mamy nadzieję, że ich zawodnicy będą sięgali po największe trofea – mówi Marcin Kalinowski, Marketing Manager TCL w Polsce.

Sponsor

Podczas trwających w weekend 26-28 października targów Warsaw Games Show, w ramach stoiska Follow Crew, otwarta zostanie strefa free to play, gdzie odwiedzający będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w popularnych grach rozgrywanych na telewizorach TCL.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(50)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).