Prace na planie Supermana wciąż trwają, a James Gunn właśnie postanowił odpalić prawdziwą bombę. Reżyser widowiska “Superman” opublikował na Instagramie pierwsze oficjalne zdjęcie aktora w roli Człowieka ze Stali.

Superman – pierwsze zdjęcie całego kostiumu bohatera

Przygotujcie się, napisał James Gunn na Instagramie, opatrując swój wpis hasztagiem “Superman” i datą premiery filmu – 11 lipca 2025 roku.

Strój Człowieka ze stali będzie różnił się od tego, który nosił Henry Cavill. Nadal będzie niebiesko-czerwony, ale będzie posiadał różne zdobienia na rękach. Możemy również dostrzec pas, a także pelerynę. Na zdjęciu Superman ma ubrudzony strój, więc ujęcie sugeruje, że w swoim kostiumie stoczył już niejedną bitwę.

 

O czym opowie film “Superman”?

O samej fabule produkcji wiemy na razie niewiele. Wiemy jedynie, że produkcja przedstawi historię Supermana, który od pewnego czasu jest już superbohaterem, a także doświadczonym dziennikarzem. W produkcji pojawi się też wiele innych superbohaterskich twarzy.

W obsadzie nowego filmu o Supermianie obok Davida Corensweta są także: Rachel Brosnahan grająca Lois Lane i Nicholas Hoult wcielający się w głównego złoczyńcę produkcji, czyli Lexa Luthora. W obsadzie są też Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho.

Premierę “Supermana” zapowiedziano na 11 lipca 2025 roku.

Źródło: Naekranie


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Philips: