Home News Stranger Things: sezon 4. oficjalnie potwierdzony!
Stranger Things: sezon 4. oficjalnie potwierdzony!

Stranger Things: sezon 4. oficjalnie potwierdzony!

315
0

Netflix oficjalnie zapowiedział 4. sezon Stranger Things! Marka powróci nie tylko jako serial, ale powstaną także filmy fabularne w tym uniwersum!

Zobacz oficjalną zapowiedź 4. sezonu Stranger Things

Bracia Matt i Ross Duffer (czyli duet Duffer Brothers) podpisali właśnie długoletni kontrakt z Netflixem. Co ciekawe, obejmuje on nie tylko 4. sezon “Stranger Things”, lecz także stworzenie filmów pełnometrażowych.

Zapowiedź czwartego sezonu “Stranger Things” nie jest specjalnym zaskoczeniem. Zakończenie poprzedniego sezonu było nieco drastyczne, ale nie było wątpliwości, że historia będzie kontynuowana. Netflix opublikował krótki, 45-sekundowy teaser na YouTube (można go zobaczyć powyżej). Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat fabuły ani obsady.

Stranger Things sezon 4

Poza superlatywami dyrektora programowego Netflix w stronę reżyserów, firma także nie miała nic nowego do przekazania. Mimo wszystko, perspektywa filmów fabularnych w uniwersum “Stranger Things” wydaje się fascynująca.

Trzeci sezon flagowego serialu Netflix pobił wiele rekordów popularności. 40 milionów gospodarstw domowych oglądało przynajmniej jeden odcinek “Stranger Things 3” w przeciągu pierwszych 4 dni od premiery. 18 milionów z nich w tym czasie zdążyło ukończyć cały sezon.


ZOBACZ TAKŻE: Co nowego na Netflix? | październik 2019 | lista 4K HDR


Źródło: Variety

Możecie również u nas przeczytać:

(315)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o