Home News Star Wars: Battlefront 2 wkrada się na EA Access
Star Wars: Battlefront 2 wkrada się na EA Access

Star Wars: Battlefront 2 wkrada się na EA Access

125
0

Star Wars: Battlefront 2 zasila usługę EA Access na Xbox One. Electronic Arts nie zapowiedziało jeszcze tego faktu oficjalnie, ale tytuł można już pobrać na konsoli Microsoftu.

Star Wars: Battlefront 2 ukazało się w listopadzie ubiegłego roku i grze oberwało się za mikropłatności oraz lootboxy, które ostatecznie zostały wycofane. Mimo wszystko, mnie osobiście gra naprawdę się podobała i była znacznie, znacznie lepsza niż poprzedniczka.
Tytuł jest obecnie dostępny już w ramach abonamentu EA Access na Xbox One i widać to na oficjalnej stronie produktu w Microsoft Store, aczkolwiek nie na Origin Access na PC (jedynie w Origin Access Premier).

Star Wars: Battlefront 2

Tym samym mija okrągły miesiąc kiedy to tytuł Electronic Arts pojawia się po premierze w EA Access. Przy okazji EA wprowadziło wczoraj duży dodatek wprowadzający m.in. mapę Geonosis z Ataku klonów oraz planetę Wookie, Kashyyyk i Obi-Wana Kenobi z Generałem Greviousem jako grywalnymi bohaterami.

Z reguły okres ten wynosi między 9 a 12 miesięcy. Jak się wam grało na premierę w Battlefronta 2? Próbowaliście może powrócić do gry teraz? Jak oceniacie wprowadzone dodatki?

(125)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.