Home News Star Wars: Battlefront 2 wkrada się na EA Access
Star Wars: Battlefront 2 wkrada się na EA Access

Star Wars: Battlefront 2 wkrada się na EA Access

132
0

Star Wars: Battlefront 2 zasila usługę EA Access na Xbox One. Electronic Arts nie zapowiedziało jeszcze tego faktu oficjalnie, ale tytuł można już pobrać na konsoli Microsoftu.

Star Wars: Battlefront 2 ukazało się w listopadzie ubiegłego roku i grze oberwało się za mikropłatności oraz lootboxy, które ostatecznie zostały wycofane. Mimo wszystko, mnie osobiście gra naprawdę się podobała i była znacznie, znacznie lepsza niż poprzedniczka.
Tytuł jest obecnie dostępny już w ramach abonamentu EA Access na Xbox One i widać to na oficjalnej stronie produktu w Microsoft Store, aczkolwiek nie na Origin Access na PC (jedynie w Origin Access Premier).

Star Wars: Battlefront 2

Tym samym mija okrągły miesiąc kiedy to tytuł Electronic Arts pojawia się po premierze w EA Access. Przy okazji EA wprowadziło wczoraj duży dodatek wprowadzający m.in. mapę Geonosis z Ataku klonów oraz planetę Wookie, Kashyyyk i Obi-Wana Kenobi z Generałem Greviousem jako grywalnymi bohaterami.

Z reguły okres ten wynosi między 9 a 12 miesięcy. Jak się wam grało na premierę w Battlefronta 2? Próbowaliście może powrócić do gry teraz? Jak oceniacie wprowadzone dodatki?

(132)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.