Home News Informacje prasowe Startuje super akcja cashback na soundbary Samsung. Aż do 900 złotych zwrotu – gdzie?
Startuje super akcja cashback na soundbary Samsung. Aż do 900 złotych zwrotu – gdzie?

Startuje super akcja cashback na soundbary Samsung. Aż do 900 złotych zwrotu – gdzie?

216
0

Firma Samsung uruchomiła świetną promocję na swoje soundbary! Przy ich zakupie można zyskać nawet 900 zł zwrotu na konto. Jak dokładnie skorzystać z oferty i do kiedy ona obowiązuje?

Trwa nowa promocja na soundbary Samsung! Cashback do 900 zł – jak skorzystać?

Już trwa najnowsza promocja na wybrane soundbary Samsung, dzięki której można zyskać aż do 900 złotych zwrotu na konto. Do wyboru są najpotężniejsze soundbary z Q-Serii takie jak Q990C czy Q990B oraz modele z designerskiej linii Ultra Slim. Promocja trwa od 29 maja do 2 lipca br. w wybranych sieciach sprzedaży lub do wyczerpania puli zwrotów.

Dostępność soundbarów
Soundbar Samsung HW-S800B czarny 1 999 zł
Soundbar Samsung HW-S801B biały 1 999 zł
Soundbar Samsung HW-Q990B 4 449 zł
Soundbar Samsung HW-Q990C 4 999 zł

Q-Serię w promocji reprezentują soundbary HW-Q990B oraz tegoroczny HW-Q990C. Te flagowe urządzenia przenoszą kinowe wrażenia audio do domu. Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny 11.1.4 oznacza 11 kanałów równomiernie rozprowadzających dźwięk, 1 niskotonowy i 4 skierowane ku górze. Efekt? Dźwięk otaczający widzów z każdej strony. Intensywność i realizm wbijają w fotel.

Z bezprzewodowym Dolby Atmos1 przestrzenne brzmienie można uzyskać bez zbędnych kabli. Wrażenia dodatkowo podkręci funkcja Q-Symphony, która pozwala jednocześnie wykorzystywać i optymalizować głośniki telewizora i soundbara, zapewniając bardziej harmonijne i potężniejsze brzmienie. Dzięki temu soundbary Q-Serii tworzą doskonały duet z telewizorami Samsung Neo QLED, QLED, OLED czy Crystal UHD.

Z kolei soundbary Ultra Slim charakteryzują się minimalistycznym designem i smukłą obudową. W ramach promocji dostępne są dwa modele, czyli HW-S800B w kolorze czarnym i HW-S801B w kolorze białym. Unikatowe wzornictwo sprawia, że te urządzenia doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu. A szczególnie efektownie prezentują się z telewizorami Neo QLED czy The Frame.

fot. Samsung

Oba modele oferują Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2. Oznacza to, że 3 kanały równomiernie rozprowadzają dźwięk: 1 niskotonowy, odpowiadający za głębokie basy zaś 2 pozostałe dwa kierują dźwięk ku górze. Zadbają o przestrzenne brzmienie, które będzie się równomiernie rozchodzić po całym pomieszczeniu. W tej linii nie zabrakło także flagowych rozwiązań takich, jak Q-Symphony oraz bezprzewodowe Dolby Atmos.

Model Cashback
HW-S800B/EN 600 zł
HW-S801B/EN 600 zł
HW-Q990B/EN 900 zł
HW-Q990C/EN 900 zł

Cashback na soundbary Samsung – jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji i otrzymać zwrot na konto wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Kupić objęty promocją soundbar w okresie od 29 maja do 2 lipca 2023 roku w wybranej sieci sprzedaży: EURONET, Media Expert, Terg, x-kom, Media Markt, Samsung Brand Stores oraz Audiocolor i samsung.pl.

Następnie należy pozostawić opinię o soundbarze na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został produkt lub na stronie przeglądarki cenowej. Opinia powinna zawierać minimum 250 znaków wraz ze spacjami oraz ocenę zadowolenia Uczestnika w skali 1-5 oraz musi wyraźnie wskazywać na jej związek z Promocją poprzez dodanie oznaczeń (hasztagów) #PromocjaSoundbarySamsung #KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, które przydadzą się do późniejszej rejestracji.

fot. Samsung

W następnym kroku, należy dokonać rejestracji na dedykowanej stronie promocjasoundbar2023.samsung.pl w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego.

Promocja trwa od 29 maja do 2 lipca 2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów przeznaczonych do promocji. Szczegółowe informacje o promocji dostępne są w regulaminie na stronie producenta.

Dostępność soundbarów
Soundbar Samsung HW-S800B czarny 1 999 zł
Soundbar Samsung HW-S801B biały 1 999 zł
Soundbar Samsung HW-Q990B 4 449 zł
Soundbar Samsung HW-Q990C 4 999 zł

1 Bezprzewodowa technologia Dolby Atmos wymaga połączenia za pomocą Wi-Fi. Funkcja kompatybilna wyłącznie z wybranymi telewizorami Samsung z 2022 i 2023 roku. Informacja o kompatybilności dostępna w specyfikacji telewizorów na stronie samsung.pl. Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(216)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x