Home News Seria Spider-Man w 4K na Apple TV w dobrej cenie
Seria Spider-Man w 4K na Apple TV w dobrej cenie

Seria Spider-Man w 4K na Apple TV w dobrej cenie

433
1

Filmy z serii “Spider-Man” właśnie zostały objęte obniżką na Apple TV. W jej ramach można nabyć trylogię Sama Raimiego, dwie części “Niesamowitego Spider-Mana” oraz poprzednią odsłonę, “Homecoming”.

Nasza recenzja Spider-Man: Daleko od domu

Cykl siedmiu filmów o Spider-Manie, począwszy od trylogii Sama Raimiego z Tobym McGuire’em po niedawny “Homecoming” z Tomem Holandem, można kupić teraz w Apple TV za 14,99 zł. W tej cenie otrzymamy cyfrowe kopie 4K wraz z Dolby Vision, a także polskim audio oraz napisami. Do pełni szczęścia brakuje tylko “Uniwersum”, a “Daleko od domu” można oglądać obecnie w kinach.

Spider-Man

Oprócz tego zniżkami zostały objęte także takie tytuły, jak horror “Cmętarz dla zwierząt” (poprzednia adaptacja, z 1989) i sensacyjna komedia akcji “Barry Seal: Król przemytu” z Tomem Cruisem. Ponadto obniżono również ceny politycznego thrillera “Czas patriotów” z Harrisonem Fordem i (anty-)superbohaterskiego filmu “Hancock” z Willem Smithem.


Poniżej znajdują się linki do wszystkich wymienionych wyżej, przecenionych tytułów:

Warto pamiętać, że wybrane modele Samsung Smart TV oraz wszystkie nowe telewizory firmy wydane w 2019 posiadają aplikację Apple TV.


ZOBACZ TAKŻE: Nowości kinowe | 19 lipca 2019 | Król Lew, Diego


Źródło: opracowanie własne

 

(433)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o