Home News Samsung CRG5: pierwszy monitor firmy z NVIDIA G-Sync
Samsung CRG5: pierwszy monitor firmy z NVIDIA G-Sync

Samsung CRG5: pierwszy monitor firmy z NVIDIA G-Sync

704
0

Trwają targi E3 i oprócz wydawców gier, nowości w zanadrzu mają również producenci sprzętu. Firma Samsung zapowiedziała swój pierwszy monitor dla graczy z obsługą NVIDIA G-Sync. Nosi on nazwę CRG5 i odznacza się zakrzywionym ekranem oraz odświeżaniem 240 Hz.

Sprzęt charakteryzuje się zakrzywionym ekranem oraz obsługą NVIDIA G-Sync. Jest to system rekompensowania input lagu oraz zwiększania płynności obrazu przy nierównej ilości FPS-ów. Przy okazji zapobiega on rozrywaniu się ramek obrazu. G-Sync obsługują karty z serii GTX 1000 oraz RTX 2000.

Samsung

CRG5 to 27-calowy monitor z zakrzywionym panelem VA i szerokimi kątami widzenia, a jego odświeżanie to imponujące 240 Hz przy opóźnieniu rzędu 4 ms. Kontrast ekranu to natomiast 3,000:1.  W kwestii złącz, znajdziemy tutaj dwa porty HDMI oraz po jednym DisplayPort oraz USB-A.

Jego cena została przewidziana na 489 dolarów (1842 złotych), a do sprzedaży wchodzi w lipcu. Jak na swoją funkcjonalność jego cena może wydać się nieco wysoka w porównaniu do konkurencyjnych produktów.


ZOBACZ TAKŻE: Cyberpunk 2077: Keanu Reeves w grze CD Projekt RED. Wiemy, kiedy premiera


Źródło: The Verge

(704)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o