Home News PS5 Slim: świeże informacje o nowej konsoli Sony! Jakie zmiany? Premiera już za chwilę?!
PS5 Slim: świeże informacje o nowej konsoli Sony! Jakie zmiany? Premiera już za chwilę?!

PS5 Slim: świeże informacje o nowej konsoli Sony! Jakie zmiany? Premiera już za chwilę?!

10.30K
4

Sony szykuje już konsolę PS5 Slim, która ma zastąpić poprzednie wersje! Jakie informacje przekazały nieoficjalne źródła? Jakie zmiany zajdą w kolejnym wcieleniu sprzętu Sony?

Konsola PS5 Slim zadebiutuje w 2023 roku! Są nowe informacje

W połowie roku konsola PlayStation 5 ma przejść modernizację, a nowa wersja ma trafić do sprzedaży już około września 2023! Źródła zaznajomione z planami Sony podzieliły się szczegółami, pod warunkiem zachowania anonimowości, nakreślając wizję kolejnej iteracji PlayStation 5. Nowa wersja ma całkowicie zastąpić poprzednie, aczkolwiek podzespoły mają pozostać takie same jak w poprzednich. Zmienić ma się jedynie obudowa, a ponadto dołożony ma zostać zupełnie nowy napęd dysków…

Najbardziej zaskakującą nową funkcją będzie wspomniany wcześniej odłączany napęd dysków. Ma on być podłączany do PlayStation 5 za pomocą dodatkowego portu USB-C z tyłu konsoli. Źródła podają, że nie będzie on kompatybilny z pierwszym PS5 Slim (jak określa się powszechnie omawiane urządzenie), ale może się to zmienić w przyszłości, wraz z aktualizacjami oprogramowania. Konsolę będzie można kupić w zestawie z napędem lub bez niego. Ma być również możliwe zakupienie samego napędu, co może przydać się w przypadku jego uszkodzenia lub zepsucia.

Mówi się, że Sony przewiduje wyprodukowanie 18,5 miliona sztuk nowej konsoli PlayStation 5 w 2023 roku, a tylko 12 milionów sztuk to konsole w poprzedniej formie. Sony Interactive poinformowało, że od czerwca 2022 roku firma dostarczyła ponad 21,7 miliona konsol PlayStation 5. Jeśli wierzyć tym liczbom, japońska firma spodziewa się znacznego wzrostu w ciągu najbliższych kilku lat, a to ze względu na łatwiej dostępne komponenty.

PlayStation 5 pozbawione jednej z funkcji! Na konsoli Sony nie będzie już tego elementu

Źródło: https://insider-gaming.com/new-playstation-5/


Konsole i gry – przeczytaj więcej:

(10298)

1.5 2 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz
Tomasz
3 miesięcy temu

Gdyby miała lepsze podzespoły to byłoby lepiej a tak może się okazać że za tylko wygląd mniejszą obudowę będą chcieli więcej pieniędzy i pytanie jak z temperaturami wtedy czy nie będzie się gotować przez ściśnięcie części

P pp
P pp
4 miesięcy temu

Sony jest coraz gorsze kup konsole, później napęd , później pada i wychodzi,że jak chcesz mieć wypasiony sprzęt musisz dać cenę 2 razy większa od wersji podstawowej.

Przemysław
Przemysław
4 miesięcy temu

Myślałem, że będę żałować że nie mam wersji slim. Ale po przeczytaniu tego zdania: “odłączany napęd dysków”, poczułem że dobrze że mam starą wersję… Jakby to wyglądało? Jak świni siodło. Podejrzewam że pomysł ten zaczerpnęli od Xboxa. Bo tylko oni mają takie durne pomysły.

Michał
Michał
4 miesięcy temu

Napęd będzie podłączany do PS5 slim ale nie będzie z nim kompatybilny? Tak jest napisane w artykule.

4
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x