Home News PS4: 10x więcej chmury na save’y gier
PS4: 10x więcej chmury na save’y gier

PS4: 10x więcej chmury na save’y gier

231
0

Firma Sony wprowadziła bardzo dużą zmianę dotyczącą konsoli PS4. Od teraz przestrzeń przeznaczona na zapisane stany gry zwiększy się aż do 100 GB.

Luty jest ostatnim miesiącem kiedy to Sony oferuje nieodpłatnie gry na PS3 i PS Vita w ramach PS Plus. Od marca będą tam wyłącznie tytuły na PS4. Prawdopodobnie chcąc ten fakt zrekompensować, japońska korporacja zwiększy przestrzeń na save’y gier. Do tej pory wynosiła ona 10 GB, a po najnowszej zmianie otrzymamy aż 100 GB własnej chmury na zapisane stany gry.

Warto odnotować fakt, że aby korzystać z możliwości save’owania w chmurze należy mieć aktywną subskrypcję PS Plus. 100 GB wydaje się być ogromną ilością miejsca, chociaż Xbox One oferuje nielimitowaną przestrzeń. Tak czy inaczej, raczej użytkownicy PS4 nie będą teraz musieli martwić się o to, że nie będą mieli gdzie zapisywać postępów w grach.

PS4

W tym miesiącu w ramach PS Plus posiadacze PS4 otrzymają Hitmana i For Honor. Firma w ramach (niedostępnej u nas) usługi PlayStation Now oferuje także 10 nowych tytułów, w tym Mortal Kombat X, Metal Gear Solid HD Collection czy też Metro Last Light Redux.

Źródło: Push Square, Game Informer

(231)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.