Home Jaki kupić telewizor? Przegląd cen telewizorów OLED | 29 LIPCA 2019 |
Przegląd cen telewizorów OLED | 29 LIPCA 2019 |

Przegląd cen telewizorów OLED | 29 LIPCA 2019 |

14.47K
6

To już piąte i ostatnie w tym miesiącu zestawienie cen telewizorów OLED. Zmiany, jakie nastąpiły od poprzedniego zestawienia są bardzo dynamiczne i w zasadzie tylko jeden model pozostał w tej samej cenie, co poprzednio. W tym tygodniu możemy dużo zaoszczędzić na telewizorach Sony i Panasonic.

Słowem wstępu

W porównaniu z ostatnim zestawieniem, w tym tygodniu nastąpiło wiele zmian. Skończyły się co prawda niektóre promocje a kilka modeli zostało wyprzedanych, ale to nie znaczy, że nie ma nowych, ciekawych obniżek. Szczególnie mocno zaoszczędzimy na telewizorach takich, jak 65-calowym Panasonic FZ800, 55-calowym Panasonic FZ950, obydwu wariantach Panasonic GZ1500 oraz wszystkich uwzględnionych tutaj telewizorach Sony. W przypadku wybranych modeli LG w RTV EURO AGD możemy otrzymać smartfon LG V40.

W tym tygodniu wyprzedało się kilka modeli OLED-ów, m.in.: 55-calowy LG B8, 55-calowy Philips OLED903, 55-calowy Panasonic GZ950 i 65-calowy Panasonic FZ950.

W poniższym zestawieniu przedstawiamy sytuację cenową modeli:

W każdym przypadku za punkt odniesienia obraliśmy ceny z poprzedniego zestawienia (gdzie to możliwe). Ceny w publikacji odzwierciedlają stan na 29.07.2019. Na pomarańczowo zaznaczyliśmy najniższe ceny danego modelu.

(14466)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(6)

 1. Najlepsze obniżki na Philipsa będą jak przyjdzie wrzesień i pojawią się nowe modele OLED. Chociaż teraz już słychać o OLEDzie z serii 7.
 2. Kiedy test oledowego potwora GZ2000 ?

 3. podobno w sierpniu tak jest podane w informacji od Gmeru


  Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

 4. 38 minut temu, gregoma napisał:

  podobno w sierpniu tak jest podane w informacji od Gmeru
   

  Będzie druga referencja po LG C9. W stosunku cena/jakość najlepsze będzie LG a jeśli chodzi o najlepszy obraz to GZ2000.

 5. A jakoś żaden Samsung się tu nie załapał...
 6. 2 godziny temu, Deimos napisał:

  A jakoś żaden Samsung się tu nie załapał...

  Bo jeszcze nie produkują oledów tv :)

REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »