Home Jaki kupić telewizor? Przegląd cen telewizorów OLED | 29 LIPCA 2019 |
Przegląd cen telewizorów OLED | 29 LIPCA 2019 |

Przegląd cen telewizorów OLED | 29 LIPCA 2019 |

14.79K
6

To już piąte i ostatnie w tym miesiącu zestawienie cen telewizorów OLED. Zmiany, jakie nastąpiły od poprzedniego zestawienia są bardzo dynamiczne i w zasadzie tylko jeden model pozostał w tej samej cenie, co poprzednio. W tym tygodniu możemy dużo zaoszczędzić na telewizorach Sony i Panasonic.

Słowem wstępu

W porównaniu z ostatnim zestawieniem, w tym tygodniu nastąpiło wiele zmian. Skończyły się co prawda niektóre promocje a kilka modeli zostało wyprzedanych, ale to nie znaczy, że nie ma nowych, ciekawych obniżek. Szczególnie mocno zaoszczędzimy na telewizorach takich, jak 65-calowym Panasonic FZ800, 55-calowym Panasonic FZ950, obydwu wariantach Panasonic GZ1500 oraz wszystkich uwzględnionych tutaj telewizorach Sony. W przypadku wybranych modeli LG w RTV EURO AGD możemy otrzymać smartfon LG V40.

W tym tygodniu wyprzedało się kilka modeli OLED-ów, m.in.: 55-calowy LG B8, 55-calowy Philips OLED903, 55-calowy Panasonic GZ950 i 65-calowy Panasonic FZ950.

W poniższym zestawieniu przedstawiamy sytuację cenową modeli:

W każdym przypadku za punkt odniesienia obraliśmy ceny z poprzedniego zestawienia (gdzie to możliwe). Ceny w publikacji odzwierciedlają stan na 29.07.2019. Na pomarańczowo zaznaczyliśmy najniższe ceny danego modelu.

(14789)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

6
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o