Home News Pełna lista gier na PlayStation Classic ujawniona!
Pełna lista gier na PlayStation Classic ujawniona!

Pełna lista gier na PlayStation Classic ujawniona!

1.18K
0

Sony właśnie opublikowało pełną listę tytułów, które będą dołączone do PlayStation Classic. Znajdują się na niej zarówno bardziej, jak i mniej oczywiste gry.

Wśród produkcji, które będą dostępne wraz z PlayStation Classic znajdziemy takie klasyki, jak Final Fantasy VII, Metal Gear Solid, Resident Evil Director’s Cut, Tekken 3, Grand Theft Auto czy też Oddworld: Abe’s Oddysee, ale i nieco mniej oczywiste gry typu Revelations: Persona czy też Intelligent Qube albo Mr Driller. Dziwić może umieszczenie portu Rainbow Six, który cieszył się raczej nie najlepszą sławą.

PlayStation Classic

Nie można jednak odmówić różnorodności. W zestawie mamy zarówno gry szpiegowskie jak MGS czy Syphon Filter, platformówki w postaci Raymana czy Oddworld, RPG (FF VII, Wild Arms), jak i trochę bijatyk (Tekken, Toshinden), horror, wyścigi połączone z rozwałką (Destruction Derby, Twisted Metal), a nawet snowboard (Cool Boarders) czy też grę logiczną (Intelligent Cube).

PlayStation Classic zadebiutuje 3 grudnia tego roku, z rekomendowaną ceną detaliczną 449 PLN.

Interesuje was ta retro-konsola? Macie zamiar powspominać gry z PS1?

(1179)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.