Home News Oscarowy BlacKkKlansman w 4K na Canal+ 4K Ultra HD!
Oscarowy BlacKkKlansman w 4K na Canal+ 4K Ultra HD!

Oscarowy BlacKkKlansman w 4K na Canal+ 4K Ultra HD!

177
0

Dzisiaj na Canal+ 4K Ultra HD można obejrzeć nagrodzony Oscarem film Spike’a Lee “Czarne Bractwo. BlacKkKlansman”. Występują znany z Gwiezdnych Wojen Adam Driver oraz John David Washington.

BlacKkKlansman to historia oparta na faktach. Akcja toczy się w latach 70. w Colorado Springs. Śledczy Ron Stallworth (Washington) i Philip Zimmerman (Driver) chcą zinfiltrować Ku Klux Klan celem udaremnienia planowanego przez nich ataku.

BlacKkKlansman

Film Spike’a Lee wygrał wiele nagród, w tym Grand Prix w Cannes, BAFTA za najlepszy scenariusz adaptowany, otrzymał 4 nominacje do Złotych Globów. Co najważniejsze, zdobył również Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. Obraz Lee może poszczycić się aż 96% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes.

Canal+ 4K Ultra HD wyemituje BlacKkKlansman dzisiaj 17 maja o godzinie 21:00. Do oglądania tego kanału wymagany jest dekoder 4K UltraBox+.

Źródło: opracowanie własne

(177)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o