Home News Optoma HD29H – nowy projektor z HDR i 120 Hz
Optoma HD29H – nowy projektor z HDR i 120 Hz

Optoma HD29H – nowy projektor z HDR i 120 Hz

806
0

Przedstawiciele firmy Optoma zapowiedzieli nowy projektor, skierowany zarówno do entuzjastów mediów, jak i graczy. Obsługuje on zarówno HDR, jak i zapewnia odświeżanie 120 Hz przy niskim input lagu.

Optoma HD29GH to wszechstronny produkt. Jest to co prawda projektor Full HD, ale – co ciekawe – zgodny jest z HDR (obsługuje też 3D) i zapewnia jasność na poziomie 3400 lumenów. Konstrukcja jest lekka, bo waży jedynie 2,5 kg a sprzęt dodatkowo wyposażony jest w głośniki 10 W.

Projektor powinien również zainteresować graczy. Producent zapewnia niski input lag, na poziomie 8,4 ms (najniższy ze wszystkich produktów Optomy) i przesyłanie obrazu przy odświeżaniu 120 Hz (potrafi wyświetlać też filmy w 24p). Jeśli chodzi o złącza, to znajdziemy tutaj 2 porty HDMI i wyjście audio. Do sprzętu można podłączyć przystawki typu Chromecast a dzięki zgodności z MHL także używać innych urządzeń by przesyłać obraz na projektor.

Optoma

Producent nie podał jeszcze ceny ani dostępności, ale będziemy informować o tym fakcie na bieżąco.

Źródło: Optoma

(806)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.