Home News Monolith wraca do Cinema City. Począwszy od Hellboya
Monolith wraca do Cinema City. Począwszy od Hellboya

Monolith wraca do Cinema City. Począwszy od Hellboya

470
-1

W zeszłym roku firmy Monolith Films i Cinema City zawiesiły ze sobą współpracę. Teraz pojawił komunikat dystrybutora, że jego filmy powrócą do Cinema City. Pierwszym z nich będzie Hellboy.

W lipcu 2018 filmy Monolithu zniknęły z sieci Cinema City. Decyzję tę tłumaczono brakiem porozumienia co do „warunków handlowych”. I tak między innymi tytuły takie, jak Sicario 2: Soldado czy Zegar czarnoksiężnika można było obejrzeć wyłącznie w innych sieciach, jak Helios czy Multikino.

Monolith

Na szczęście spór między Monolith a Cinema City się skończył. Hellboy (premiera już w piątek 12 kwietnia 2019) oraz After (22.04) to dwa pierwsze tytuły z dystrybucji Monolithu, które pojawią się w CC. Dalszy repertuar ma być aktualizowany na bieżąco. W następnym miesiącu 17 maja nastąpi m.in. premiera wydawanego przez polskiego dystrybutora filmu John Wick 3.

Źródło: Monolith Films

(470)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.