Home News Nowy trailer i gameplay z Red Dead Redemption 2
Nowy trailer i gameplay z Red Dead Redemption 2

Nowy trailer i gameplay z Red Dead Redemption 2

322
0

Portal IGN zademonstrował dzisiaj najnowszy zwiastun Red Dead Redemption 2, a poza nim mogliśmy ujrzeć także gameplay na osobnym materiale wideo. To pierwsza prezentacja rozgrywki z gry.

Zwiastun złożony jest ze scenek przerywnikowych dających rys historyczny, ale i po raz pierwszy pokazujący właściwy gameplay, w tym walkę wręcz, eksplorację oraz strzelaniny. Zaraz po nim wyświetlono szerszy materiał złożony wyłącznie z zapisu rozgrywki i to z niego mogliśmy się dowiedzieć naprawdę dużo o samej grze.

Red Dead Redemption 2

Jak już wiedzieliśmy wcześniej, gramy jako Arthur Morgan, a akcja toczy się w roku 1899 na Starym Zachodzie. W trakcie gry Morgan będzie mógł zżyć się z członkami gangów, dowiedzieć się o nich więcej, a także zaopatrzać je, zyskując tym samym respekt i uznanie.

Co jakiś czas będą musiały się one wynosić z osad, zakładając nowe obozy po drodze Ponadto, wystąpią sytuacje w których można się dogadywać z przedstawicielami prawa, a także innych gangów – mogą z nich powstać przyjaźnie albo konflikty. W niektórych sytuacjach jedną z możliwych opcji jest zastraszenie.

Red Dead Redemption 2

W trakcie gry, zupełnie jak w zeszłorocznej Zeldzie, będziemy mogli pogłębiać więzi z naszymi rumakami a różne ich rodzaje będą bardziej stosowne do innych zadań. Poprawiono tutaj mechanikę walki, fizykę i zachowanie wrogów, a także znacznie zwiększono realizm.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 nie miało do tej pory żadnej obszerniejszej prezentacji gameplayu i to pierwszy tego typu konkretny materiał. Gra zadebiutuje na Xbox One oraz PS4 już 26 października.

(322)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.