Home News Nowy trailer i gameplay z Red Dead Redemption 2
Nowy trailer i gameplay z Red Dead Redemption 2

Nowy trailer i gameplay z Red Dead Redemption 2

322
0

Portal IGN zademonstrował dzisiaj najnowszy zwiastun Red Dead Redemption 2, a poza nim mogliśmy ujrzeć także gameplay na osobnym materiale wideo. To pierwsza prezentacja rozgrywki z gry.

Zwiastun złożony jest ze scenek przerywnikowych dających rys historyczny, ale i po raz pierwszy pokazujący właściwy gameplay, w tym walkę wręcz, eksplorację oraz strzelaniny. Zaraz po nim wyświetlono szerszy materiał złożony wyłącznie z zapisu rozgrywki i to z niego mogliśmy się dowiedzieć naprawdę dużo o samej grze.

Red Dead Redemption 2

Jak już wiedzieliśmy wcześniej, gramy jako Arthur Morgan, a akcja toczy się w roku 1899 na Starym Zachodzie. W trakcie gry Morgan będzie mógł zżyć się z członkami gangów, dowiedzieć się o nich więcej, a także zaopatrzać je, zyskując tym samym respekt i uznanie.

Co jakiś czas będą musiały się one wynosić z osad, zakładając nowe obozy po drodze Ponadto, wystąpią sytuacje w których można się dogadywać z przedstawicielami prawa, a także innych gangów – mogą z nich powstać przyjaźnie albo konflikty. W niektórych sytuacjach jedną z możliwych opcji jest zastraszenie.

Red Dead Redemption 2

W trakcie gry, zupełnie jak w zeszłorocznej Zeldzie, będziemy mogli pogłębiać więzi z naszymi rumakami a różne ich rodzaje będą bardziej stosowne do innych zadań. Poprawiono tutaj mechanikę walki, fizykę i zachowanie wrogów, a także znacznie zwiększono realizm.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 nie miało do tej pory żadnej obszerniejszej prezentacji gameplayu i to pierwszy tego typu konkretny materiał. Gra zadebiutuje na Xbox One oraz PS4 już 26 października.

(322)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.