Home News Na Netflix trafił znakomity serial – wielu na niego czekało! Warto obejrzeć?
Na Netflix trafił znakomity serial – wielu na niego czekało! Warto obejrzeć?

Na Netflix trafił znakomity serial – wielu na niego czekało! Warto obejrzeć?

184
0

Do biblioteki platformy VoD Netflix trafił niedawno nowy thriller – serial “Bodkin”! Ta produkcja miała gigantyczny potencjał, aby stać się międzynarodowym hitem i rzeczywiście – zdobyła wielką popularność. O czym opowiada i kto znalazł się w obsadzie?

Świetny serial “Bodkin” czeka w ofercie Netflix! O czym opowiada?

W katalogu serwisu streamingowego Netflix możemy od niedawna wybrać nowy serial “Bodkin“. Jego produkcja rozpoczęła się w 2022 roku i od tego czasu wielu wypatrywało premiery. Ta wreszcie nadeszła – naszym zdaniem zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tę produkcję i sprawdzić ją w wolnym czasie!

netflix seriale serial bridgertonowie 3 sezon kiedy premiera

O czym opowiada serial “Bodkin”?

Serial “Bodkin” to thriller z elementami czarnej komedii o grupie podcasterów, którzy podejmują się zbadania zaginięcia trzech osób w idyllicznym nadmorskim miasteczku w Irlandii. Wkrótce wątki zaczynają się zbiegać, tworząc znacznie szerszy i bardziej nietypowy obraz, niż można się było spodziewać. W miarę jak bohaterowie starają się odsiać fikcję od faktów — o sprawie, o swoich kolegach, a także, co najbardziej bolesne, o sobie samych — serial wystawia na próbę nasz sposób postrzegania prawdy oraz ujawnia, jak usprawiedliwiamy swoje przekonania lub utwierdzamy się w lękach.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun serialu:

Kto wystąpił w serialu “Bodkin”?

  • Will Forte („Nebraska”) wciela się w rolę Gilberta: Sympatyczny, otwarty i entuzjastyczny Gilbert Power jest amerykańskim autorem podcastów, który poszukuje sensacyjnych historii. Pochodzi z Chicago, ale jego rodzina wyemigrowała z irlandzkiego Cork, gdzie Gilbert ma nadzieję odkryć swoje korzenie. Uwielbia swoją pracę, w której wykorzystuje niezaprzeczalny urok i naturalne ciepło, by zyskać zaufanie ludzi, a następnie przekształcić uzyskane informacje i teorie we wciągającą narrację. Wydaje się niewinny i ujmujący, jednak prawda o nim jest z pewnością o wiele bardziej złożona. Czyżby jego przyjazd do Irlandii w poszukiwaniu materiałów był próbą ucieczki?
  • Siobhan Cullen („The Dry”) wciela się w rolę Dove: Pochodząca z Dublina Dove niestrudzenie dąży do prawdy. Jest twardo stąpającą po ziemi dziennikarką śledczą, która wprawnie odróżnia fakty od bzdur oraz gardzi władzą i hipokryzją pod każdą postacią. Inni uważają ją za nietaktowną i „trudną”, choć ona sama twierdzi, że po prostu mówi prawdę – co nie pozwala jej dostrzec własnej obłudy. Ponadto jest zabawna, odważna i inteligentna oraz potrafi być urocza i przekonująca. Niestety przeżywa właśnie swój największy kryzys zawodowy… A to zwykle kariera jest wszystkim, co trzyma przy życiu człowieka, który prowadzi żywot samotnego wilka.
  • Robyn Cara („Trying”) wciela się w rolę Emmy: Bystra, zabawna i chętna do pomocy Emmy jest badaczką, która pomaga Gilbertowi utrzymać sprawy w należytym porządku. Jednak pod jej niezwykle kompetentną powierzchownością kryje się niepewność, którą stara się zatuszować entuzjazmem i dowcipem. Między bystrą Dove i lakonicznym Gilbertem Emmy z trudem odnajduje swój własny głos.
  • David Wilmot („Stacja Jedenasta”) wciela się w rolę Seamusa Gallaghera: Seamus sprawia wrażenie kogoś, kto za młodu zadziwiał swoją siłą fizyczną. Choć bywa tajemniczy i nieprzewidywalny, potrafi być pełen uroku, gdy mu tylko na tym zależy – lecz równie szybko reaguje agresją, gdy wyczuje zagrożenie.
  • Chris Walley („The Last Voyage of the Demeter”) jako Sean O’Shea: Sean, mieszkaniec wioski Bodkin, to typowy irlandzki chłopak z prowincji – jest niefrasobliwy, lubi się pośmiać i niezbyt przejmuje się obowiązkami wynikającymi z dorosłości. Do tego dał się uwikłać w szemrane interesy i znalazł się w sytuacji , która całkowicie go przerosła.

Źródło: Netflix


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(184)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x