Home News NAD T 778 – flagowy amplituner z Dolby Atmos i obsługą 4K
NAD T 778 – flagowy amplituner z Dolby Atmos i obsługą 4K

NAD T 778 – flagowy amplituner z Dolby Atmos i obsługą 4K

2.65K
16

Firma NAD wprowadzi wkrótce do sprzedaży nowy amplituner T 778. Jest to produkt z wysokiej półki, skierowany do audiofilów, obsługujący dźwięk 9-kanałowy z Dolby Atmos i 4K.

Amplituner NAD T 778 wyposażony jest w 9-kanałowy wzmacniacz w technologii Hybrid Digital. Jest to zasadniczo wzmacniacz klasy D, ale z analogowymi układami sterującymi i ścieżką sygnału. Zapewnia on moc wyjściową ciągłą 9 x 100 W. Sprzęt umożliwia konfigurację 7.1.4 z opcją wyjścia na drugą strefę.

Dolby Atmos

Jak należałoby oczekiwać po sprzęcie takiej klasy, dekoduje on sygnał w Dolby Atmos i DTS Master Audio. Wyposażony jest również w technologię korekcji audio Dirac Live. Amplituner przepuszcza również sygnał w 4K UHD, a także obsługuje bezstratną technologię streamingu Bluetooth aptx HD. Produkt NAD posiada przetworniki DAC ESS Saber z opcją dekodowania MQA (wszystkie wejścia), a więc zgodny jest także z Hi-Res Music. Producent wyposażył amplituner w autorski system operacyjny, BluOS, dzięki któremu możemy skorzystać z bezstratnego strumieniowania muzyki do 24-bit / 192 kHz. T 778 może połączyć się z dowolnym urządzeniem z BluOS w obrębie wspólnej sieci domowej.

NAD T 778 posiada panel dotykowy TFT, a także port seryjny RS232, gniazda trigger in / out i wejście na odbiornik podczerwieni z funkcją uczenia. Amplituner można również zamontować w szafie rack typu 3U.

amplituner z Dolby Atmos

Cena i dostępność

Produkt ten będzie można zobaczyć na trwających między 12 a 14 września targach audio CEDIA. Do sprzedaży w Europie wejdzie w listopadzie. Jego sugerowana cena detaliczna to 2499 funtów (ok. 12 140 zł).


ZOBACZ TAKŻE: Onkyo TX-RZ3400: flagowy amplituner z Dolby Atmos i DTS:X


Źródło: AV Forums

(2646)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

16
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o